hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Hava Durumu (21-03-2023)

  KAYNAKCNN TÜRK

  Marmara Bölgesinin genelinde hava parçalı bulutlu. Sıcaklık bölgede en yüksek 17-18 derecelerde ölçülüyor. Çarşamba günü birkaç derecelik sıcaklık düşüşüyle birlikte yağış bekleniyor.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Ege Bölgesinde de gökyüzünde parçalı bulutlar görülüyor. Sıcaklık bölgede 15 ile 20 derece arasında ölçülüyor, kıyı kesimlerde yer yer 20 derecenin de üzerine çıkıyor.

  Akdeniz Bölgesinde yağış yok, parçalı az bulutlu bir hava hakim. Sıcaklık Adana'da 21, Kahramanmaraş'ta 17, Hatay'da 20 derece ölçülüyor. Çarşamba günü bölgenin batısında, Perşembe ise bölge genelinde yağış bekleniyor.

  İç Anadolu Bölgesinin doğu kesimlerinde Sivas dolaylarında karla karışık yağmur etkili oluyor. Bölgenin kalanında ise hava parçalı bulutlu. Sıcaklık Ankara'da 14, Kayseri'de 12, Sivas'ta 6 derece ölçülüyor.

  Karadeniz Bölgesinin orta ve doğu kesimlerinde yağmur görülüyor. Batı kentlerde ise gökyüzü parçalı bulutlu. Sıcaklık Bolu'da 15, Samsun'da 10, Trabzon'da 11 derece ölçülüyor.

  Doğu Anadolu Bölgesinde yağış güney kesimlerde karla karışık yağmur olarak bekleniyor. Bölgenin batısında yağış yok, hava parçalı bulutlu. Sıcaklık Malatya ve Elazığ'da en yüksek 13-14 derece ölçülüyor, gece ise 2-3 derecelere düşüyor.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Güneydoğu Anadolu Bölgesinde hava parçalı bulutlu. Sıcaklık Gaziantep ve Adıyaman'da 16, Diyarbakır'da 20, Şanlıurfa'da 17 derece ölçülüyor. Çarşamba günü birkaç derecelik yükseliş bekleniyor.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow
  o-clock

  SON DAKİKA

   EN ÇOK OKUNANLAR