hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Hava Durumu (22-03-2023)

  Marmara Bölgesi yeniden yağışlı havanın etkisi altına giriyor. Perşembe günü de devam edecek yağışla Cuma günü kesiliyor. Sıcaklık ise bu dönemde 10 ile 15 derece arasında seyrediyor.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Ege Bölgesinin de geneli sağanak yağışlı. Kıyı kesimlerde bu yağış gök gürültülü sağanak şeklinde bekleniyor. Sıcaklık iç kentlerde 11-12 derecelerde, kıyı kesimlerde ise 15 ile 20 derece arasında ölçülüyor.

  Yağış Akdeniz Bölgesinin batı kentlerinde görülüyor, Perşembe günü ise bölge geneline yayılacak. Sıcaklık Adana’da 21, Kahramanmaraş’ta 19, Hatay’da 20 derece ölçülüyor.

  İç Anadolu Bölgesinin batı kentleri yağmurlu, doğu kesimlerinde ise parçalı ve çok bulutlu bir hava hakim. Sıcaklık bölgede en yüksek 14-15 derece ölçülüyor. Yağış Perşembe ve Cuma bölge genelinde bekleniyor.

  Batı Karadeniz’de gök gürültülü sağanak yağışlar etkili oluyor. Bölgenin kalanında gökyüzü parçalı bulutlu. Sıcaklık Bolu’da 15, Samsun’da 13, Trabzon’da 12 derece ölçülüyor.

  Doğu Anadolu Bölgesinde yağış yok, hava parçalı bulutlu. Sıcaklık Malatya’da 14, Elazığ’da 16 derece ölçülüyor. Perşembe gününden itibaren hafta sonuna kadar bölge genelinde etkili olacak yağış bekleniyor.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Güneydoğu Anadolu Bölgesinde gökyüzü parçalı ve az bulutlu. Sıcaklık Gaziantep’te 18, Diyarbakır ve Şanlıurfa’da 20, Adıyaman’da 17 derece ölçülüyor.

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow
  o-clock

  SON DAKİKA

   EN ÇOK OKUNANLAR