hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Hava Durumu (23-03-2023)

  { title }

  SONRAKİ VİDEO

  KAYNAKCNN TÜRK

  Marmara Bölgesinde sağanak yağışlar etkili olmaya devam ediyor. Sıcaklık İstanbul’da 10, Edirne’de 16, Bursa ve Kocaeli’de 12 derece ölçülüyor. Cuma ve cumartesi hava açıyor, sıcaklıklar yükseliyor.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Ege Bölgesinde de bulutlu ve yağışlı bir hava var. Sıcaklık iç kentlerde 10-11 derecelerde, kıyı kesimlerde ise 15 ile 17 derece arasında ölçülüyor.

  Akdeniz Bölgesinin geneli sağanak yağışlı. Batı kentlerde bu yağışlara gök gürültüleri de eşlik ediyor. Sıcaklık Adana'da 19, Kahramanmaraş'ta 16, Hatay'da 20 derece ölçülüyor.

  İç Anadolu Bölgesi de sağanak yağışlı havanın etkisi altında. Sıcaklık bölgede 10 ile 15 derece arasında seyrediyor. Cuma günü yağış bölgenin doğusuna çekiliyor.

  Karadeniz Bölgesinin genelinde hava yağmurlu. Sıcaklık Bolu'da 8, Samsun ve Trabzon'da 11 derece ölçülüyor. Yağışların önümüzdeki günlerde de devam etmesi bekleniyor.

  Doğu Anadolu Bölgesinde hava bulutlu ve yağışlı. Sıcaklık Malatya ve Elazığ dolaylarında en yüksek 15-16 derecelerde ölçülüyor. Yağışın Cuma günü Elazığ dolaylarında kuvvetlenmesi bekleniyor.

  Güneydoğu Anadolu Bölgesinde hava parçalı bulutlu, yer yer sağanak yağışlı. Bu yağışlar Cuma gününden itibaren kuvvetlenerek bölge geneline yayılacak ve yeni haftaya kadar devam edecek. Sıcaklıklar ise bu dönemde bölgede 15 ile 20 derece arasında seyredecek.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow
  o-clock

  SON DAKİKA

   EN ÇOK OKUNANLAR