hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Hava Durumu (25-03-2023)

  { title }

  SONRAKİ VİDEO

  Marmara Bölgesinde parçalı bulutlu bir hava görülmeye devam ediyor. Sıcaklık bölgede 15 ile 20 derece arasında ölçülüyor. Pazar günü bölgede hava kapatıyor, yer yer yağış bekleniyor.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Ege Bölgesinde parçalı bulutlu bir gökyüzü hakim. Sıcaklık iç kentlerde 15-16 derecelerde, kıyı kesimlerde ise 15 ile 20 derece arasında ölçülüyor, yer yer 20 dereceyi de aşıyor.

  Akdeniz Bölgesinin batı kentlerinde hava parçalı bulutlu, bölgenin kalanında ise kuvvetli yağışlar etkili oluyor. Sıcaklık Adana’da 20, Kahramanmaraş’ta 15, Hatay’da 19 derece ölçülüyor. Yağışlar önümüzdeki günlerde de etkili olmaya devam ediyor.

  İç Anadolu Bölgesinin batı kentleri parçalı bulutlu, doğu kesimleri ise yağmurlu bir havaya sahip.  Sıcaklık yağışlı alanda 11-12 derecelerde, batı kentlerde ise 15 ile 18 derece arasında ölçülüyor.

  Karadeniz Bölgesinde de bulutlu ve yağışlı bir hava hakim. Sıcaklık bölgede 10 ile 15 derece arasında ölçülüyor.

  Doğu Anadolu Bölgesinin geneli yağmurlu. Bu yağışlar Malatya-Elazığ dolaylarında kuvvetli şekilde görülüyor. Sıcaklık ise bu alanda en yüksek 12-13 derecelerde ölçülüyor.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Güneydoğu Anadolu Bölgesi kuvvetli sağanak yağışların etkisi altında. Sıcaklık Gaziantep ve Adıyaman’da 16, Diyarbakır’da 15, Şanlıurfa’da 18 derece ölçülüyor.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow
  o-clock

  SON DAKİKA

   EN ÇOK OKUNANLAR