Hava Durumu (26-03-2023)

Hava Durumu (26-03-2023)

{ title }

SONRAKİ VİDEO

Marmara Bölgesinde sağanak yağışlar etkili oluyor. Sıcaklık İstanbul’da 14, Edirne’de 20, Bursa’da 17 derece ölçülüyor. Sıcaklıklar pazartesi günü 5-6 derece artacak Salı günü ise yer yer 10 dereceye varan kayıp yaşayacak.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Ege Bölgesinde bulutlu bir hava var, iç kentlerde sağanak yağışlar da etkili oluyor. Sıcaklık iç kesimlerde 15-16, kıyıda 20-21 derecelerde ölçülüyor.

Akdeniz Bölgesinin orta ve doğu kentlerinde sağanak yağışlar devam ediyor. Sıcaklık Adana’da 23, Kahramanmaraş’ta 17, Hatay’da 21 derece ölçülüyor. Yağışların yeni haftada da etkili olması bekleniyor.

İç Anadolu Bölgesi de bulutlu ve yağışlı bir havaya sahip. Sıcaklık bölgede en yüksek 16-17 derecelerde ölçülüyor. Pazartesi günü yağışın doğu kentlerde devam etmesi bekleniyor.

Karadeniz Bölgesinde de sağanak yağışlar görülüyor. Sıcaklık Bolu’da 16, Samsun’da 17, Trabzon’da 15 derece ölçülüyor. Pazartesi günü yağışlar sürüyor, sıcaklıklar da birkaç derece düşüyor.

Doğu Anadolu Bölgesinin batı kentlerinde kuvvetli olmak üzere sağanak yağışlar etkili oluyor. Sıcaklık Malatya’da 13, Elazığ’da 15 derece ölçülüyor.

Haber devam ediyor
Haberin devamı

Güneydoğu Anadolu Bölgesinde de kuvvetli sağanaklar etkisini sürdürüyor. Sıcaklık bölgede en yüksek 15-16 derecelerde ölçülüyor. Pazartesi günü 2-3 derecelik sıcaklık artışı bekleniyor ancak yağışlar devam ediyor.

Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber