hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Hava Durumu (26-03-2023)

  { title }

  SONRAKİ VİDEO

  Marmara Bölgesinde sağanak yağışlar etkili oluyor. Sıcaklık İstanbul’da 14, Edirne’de 20, Bursa’da 17 derece ölçülüyor. Sıcaklıklar pazartesi günü 5-6 derece artacak Salı günü ise yer yer 10 dereceye varan kayıp yaşayacak.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Ege Bölgesinde bulutlu bir hava var, iç kentlerde sağanak yağışlar da etkili oluyor. Sıcaklık iç kesimlerde 15-16, kıyıda 20-21 derecelerde ölçülüyor.

  Akdeniz Bölgesinin orta ve doğu kentlerinde sağanak yağışlar devam ediyor. Sıcaklık Adana’da 23, Kahramanmaraş’ta 17, Hatay’da 21 derece ölçülüyor. Yağışların yeni haftada da etkili olması bekleniyor.

  İç Anadolu Bölgesi de bulutlu ve yağışlı bir havaya sahip. Sıcaklık bölgede en yüksek 16-17 derecelerde ölçülüyor. Pazartesi günü yağışın doğu kentlerde devam etmesi bekleniyor.

  Karadeniz Bölgesinde de sağanak yağışlar görülüyor. Sıcaklık Bolu’da 16, Samsun’da 17, Trabzon’da 15 derece ölçülüyor. Pazartesi günü yağışlar sürüyor, sıcaklıklar da birkaç derece düşüyor.

  Doğu Anadolu Bölgesinin batı kentlerinde kuvvetli olmak üzere sağanak yağışlar etkili oluyor. Sıcaklık Malatya’da 13, Elazığ’da 15 derece ölçülüyor.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Güneydoğu Anadolu Bölgesinde de kuvvetli sağanaklar etkisini sürdürüyor. Sıcaklık bölgede en yüksek 15-16 derecelerde ölçülüyor. Pazartesi günü 2-3 derecelik sıcaklık artışı bekleniyor ancak yağışlar devam ediyor.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow
  o-clock

  SON DAKİKA

   EN ÇOK OKUNANLAR