hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Hava Durumu (28-03-2023)

  { title }

  SONRAKİ VİDEO

  Marmara Bölgesinde kuvvetli sağanak yağışlar etkili oluyor. Sel, su baskını, yıldırım, ulaşımda aksamalar gibi olumsuzluklar yaşanabilir. 15-16 derecelerde ölçülen sıcaklık ise Çarşamba günü 6-7 dereceye varan kayıp yaşıyor.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Ege Bölgesinde de kuvvetli sağanak yağışlar görülüyor, bu yağışlara yer yer gök gürültüleri de eşlik ediyor. Sıcaklık iç kentlerde 11-12 derecelerde ölçülüyor. Çarşamba günü bu alanda beklenen 8-9 derecelik sıcaklık kaybıyla kar yağışları görülebilir.

  Akdeniz Bölgesinin de geneli sağanak yağışlı. Sıcaklık bölgede 15 ile 20 derece arasında ölçülüyor. Yağışların Çarşamba günü de etkili olması bekleniyor.

  İç Anadolu Bölgesinde yağışlar kuvvetli gök gürültülü sağanak şeklinde görülüyor. Sıcaklık Ankara’da 14, Kayseri’de 18 derece ölçülüyor. Çarşamba günü ise bölgede yağışlar kar yağışına dönüyor.

  Karadeniz Bölgesinin de geneli gök gürültülü sağanak yağışlı. Sıcaklık orta ve doğu kentlerde yer yer 20 dereceyi aşıyor ancak Çarşamba günü sert bir düşüşle 10 derecenin altına geriliyor.

  Doğu Anadolu Bölgesinde hava bulutlu, batı kentleri ise sağanak yağışlı. Sıcaklık Malatya ve Elazığ dolaylarında 16-17 derecelerde ölçülüyor. Önümüzdeki günlerde bölgede sıcaklıklar adım adım azalarak tek hanelere düşecek.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Güneydoğu Anadolu Bölgesi bulutlu ve yer yer yağışlı bir havaya sahip. Sıcaklık Gaziantep’te 15, Diyarbakır ve Şanlıurfa’da 19, Adıyaman’da 18 derece ölçülüyor.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow
  o-clock

  SON DAKİKA

   EN ÇOK OKUNANLAR