hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Hava Durumu (29-05-2023)

  { title }

  SONRAKİ VİDEO

  Marmara Bölgesinde sağanak yağışlar görülüyor. Sıcaklık İstanbul ve Bursa’da 22, Edirne’de 25, Kocaeli’de 23 derece ölçülüyor.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Ege Bölgesinin genelinde sağanak yağışlar etkili oluyor. Sıcaklık bölgede 20 ile 25 derece arasında ölçülüyor. Yağışların önümüzdeki günlerde de devam etmesi bekleniyor.

  Akdeniz Bölgesinde bulutlu ve yağışlı bir hava var. Sıcaklık Adana ve Hatay’da 30, Kahramanmaraş’ta 28 derece ölçülüyor. Yağışlar bölgede Salı günü de etkili olacak.

  İç Anadolu Bölgesinde sağanak yağışlar devam ediyor. Sıcaklık Ankara’da 23, Eskişehir ve Sivas’ta 22, Kayseri’de 24 derece ölçülüyor. Yağışlar Salı ve Çarşamba günü de etkisini sürdürecek.

  Karadeniz Bölgesinin genelinde önümüzdeki üç günlük dönemde sağanak yağışlar görülüyor. Sıcaklık bölgede 20 ile 25 derece arasında seyrediyor.

  Doğu Anadolu Bölgesinde de bulutlu ve yağışlı bir hava var. Sıcaklık Malatya ve Elazığ’da en yüksek 22-23 derecelerde ölçülüyor gece ise 12-13 derecelere iniyor.

  Güneydoğu Anadolu Bölgesi de yağışlı havanın etkisi altında kalıyor. Sıcaklık Gaziantep’te 25, Diyarbakır’da 29, Şanlıurfa’da 31, Adıyaman’da 28 derece ölçülüyor.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow
  o-clock

  SON DAKİKA

   EN ÇOK OKUNANLAR