hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Hava Durumu (30-01-2023)

  KAYNAKCNN TÜRK

  Marmara Bölgesinde hava bulutlu ve yağışlı. Edirne ve Bursa dolaylarında yağış karla karışık yağmura dönüyor. Sıcaklık ise Bölgede en yüksek 6-7 derecelerde ölçülüyor.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Ege Bölgesinde parçalı ve çok bulutlu bir hava var. İç kentlerde kar yağışları da etkili olacak. Sıcaklık İzmir ve Muğla'da 12, Afyonkarahisar'da 3 derece ölçülüyor.

  Akdeniz Bölgesinin genelinde sağanak yağışlar etkili oluyor. Sıcaklık bölgede 12 ile 16 derece arasında ölçülüyor. Önümüzdeki günlerde de yağışın sürmesi bekleniyor.

  İç Anadolu Bölgesinde hava bulutlu, batı kentlerde kar geçişleri de görülüyor. Sıcaklık Ankara ve Kayseri'de 4, Sivas'ta 3 derece ölçülüyor.

  Karadeniz Bölgesinin batı kentlerinde ve yüksek kesimlerinde hava kar yağışlı, diğer kesimlerde ise yağmurlu. Sıcaklık kar yağışlı alanda 3-4 derece, diğer kentlerde ise 7 ile 11 derece arasında ölçülüyor. Önümüzdeki günlerde yağışlar aynı şekilde devam ediyor.

  Doğu Anadolu Bölgesinin geneli önümüzdeki üç günlük dönemde kar yağışlı. Sıcaklık Kars ve Erzurum'da eksi 1, Hakkari'de 2 derece ölçülüyor. Gece ise kuzey kentlerde eksi 11 dereceye düşüyor.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Güneydoğu Anadolu Bölgesinde hava yağmurlu. Yer yer bu yağışlar karla karışık yağmura da dönüyor. Sıcaklık bölgede 5 ile 10 derece arasında seyrediyor.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow
  o-clock

  SON DAKİKA

   EN ÇOK OKUNANLAR