hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  İstanbul'da rüzgar ağaçları devirdi

  { title }

  SONRAKİ VİDEO

  KAYNAKAjanslar

  İstanbul'da kuvvetli rüzgar zaman zaman hayatı olumsuz etkiliyor. Deniz ulaşımı aksarken, devrilen ağaçlar hasara yol açtı.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Deniz ulaşımı aksadı bazı seferler iptal

  Hava sıcaklığı hızla düştü, kuvvetli rüzgar başladı. Marmara'da etkili olan fırtına, deniz ulaşımını aksattı.

  Şiddetli rüzgar nedeniyle Bursa Deniz Otobüsleri ile İstanbul Deniz Otobüsleri'nin çok sayıda deniz otobüsü seferi iptal edildi. Çanakkale Boğazı'nda da feribot seferlerinde iptaller oldu.

  İstanbul'da rüzgar ağaçları devirdi

  İstanbul'da rüzgara dayanamayan bazı ağaçlar devrildi. Bayrampaşa'da şiddetli rüzgar nedeniyle devrilen ağaç, park halindeki otomobile zarar verdi. Ağacı itfaiye ekipleri kaldırdı. Fatih'te ise Vatan Caddesi'nde kuvvetli rüzgar, refüjdeki bir ağcın devrilmesine yol açtı. Trafik bir süre kesildi. Ağaç iş makinesi yardımıyla yoldan çekildi.

  Su borusu patladı yol çöktü

  Eyüp Sultan'da yol çöktü, otomobil içine düştü. Yolun çökmesine patlayan su borusu neden oldu. 2 metrelik çukura düşen otomobilin sahibi, işe gitmek için evinden çıktığında bu manzara ile karşılaştı. Otomobil sahibi yetkililere haber verdi. Hattan gelen su kesildi. Olay yerine polis ve çekici ekipleri sevk edildi. Çukura düşen araç çekici yardımıyla çıkarıldı.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow