Contemporary Istanbul 14 Eylül'de başlıyor

  1. Kültür Sanat
  2. Diğer
Video: Contemporary Istanbul 14 Eylül'de başlıyor
Dünyadan çağdaş sanatın en iyi örneklerini <a class="in-news-link" href="/istanbul" target="_blank" title="İstanbul haberleri">İstanbul</a>'da bir araya getiren Contemporary Istanbul, 14-17 Eylül 2017 tarihleri arasında Akbank'ın desteğiyle, CNN TÜRK'ün medya sponsorluğuyla gerçekleştirilecek.

Dünyadan çağdaş sanatın en iyi örneklerini İstanbul'da bir araya getiren Contemporary Istanbul, 14-17 Eylül 2017 tarihleri arasında Akbank'ın desteğiyle, CNN TÜRK'ün medya sponsorluğuyla gerçekleştirilecek.

12. yılında tüm dünyadan çağdaş sanatın en iyi örneklerini İstanbul'da bir araya getiren Contemporary Istanbul (CI), sanatsal içeriği, estetik tavrı, VIP Programı ve ziyaretçi memnuniyetine yönelik üst seviyede hizmet farkı ile İstanbul'a değer katan uluslararası bir sanat platformu. CNN TÜRK'ün medya sponsoru olduğu CI, 12. edisyonunda 20'den fazla ilk defa katılan, toplam 74 galeri yaklaşık bin 500 sanat eserini sergiliyor olacak. Amerika, İngiltere, İsviçre, İspanya, Fransa, Romanya, İran, İsrail, Çin gibi ülkelerden katılan galerilerin toplam 42'si yabancı yer alacak.

12. Contemporary Istanbul, 14-17 Eylül 2017 tarihleri arasında Akbank'ın desteğiyle, CNN TÜRK'ün medya sponsorluğuyla gerçekleştirilecek.

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS