Amerikalı şarkıcı LP, Türk hayranlarıyla buluştu

Amerikalı şarkıcı LP, Türk hayranlarıyla buluştu

Dinlenme rekorları kıran şarkılarıyla Türkiye ve dünyada geniş bir hayran kitlesine sahip olan Amerikalı şarkıcı LP (Laura Pergolizzi), Ramazan Bayramı'na özel online konser verdi. Sanatçının Türk hayranlarıyla buluştuğu konsere ilgi yoğundu.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Lost on You, When We're High, Other People... Dillere pelesenk olan, müzik listelerini alt üst eden şarkılarıyla tanınan LP, Ramazan Bayramı'na özel online konser verdi.

İtalyan asıllı Amerikan şarkıcı Laura Pergolizzi, Instagram üzerinden gerçekleşen bir canlı konserle Türk hayranlarıyla bir araya geldi. Hit şarkılarını yaklaşık yarım saat boyunca Türk dinleyeciler için seslendirdi. LP'ye şarkılarında 4 kişiden oluşan bir orkestra eşlik etti.

Ünlü şarkıcının Ramazan Bayramı'na özel verdiği konsere ilgi de yoğundu. Hayranlar, canlı online konsere sosyal medya hesabından oldukça fazla katılım gösterdi.

Dünyaca ünlü birçok sanatçıya verdiği şarkılarla da tanınan LP geçtiğimiz yıl Türkiye'ye gelmiş, İstanbul, İzmir ve Ankara'da 3 büyük konser vermişti. O konserlerin biletleri kısa bir süre içinde tükenmişti.