Mustafa Ceceli hayranlarına müjdeyi verdi

Video: Mustafa Ceceli hayranlarına müjdeyi verdi
Mustafa Ceceli, 'Simsiyah' Maxi Single'ı ile Radyo D'de Sarı Şeker Sema'nın konuğu oldu. Başta albüm çıkarmayı düşünmediğini belirten Ceceli, albümü çıkarmaya nasıl karar verdiğini anlattı. "Işın Karaca ve Sezen Aksu'dan sonra bir 'Ne Haber Aşktan' yorumu da Mustafa'dan dinleyecekler" diyerek bir şarkı müjdesi verdi. En beğendiği sesin <a class="in-news-link" href="/tarkan" target="_blank" title="Tarkan haberleri">Tarkan</a> olduğunu söyleyen şarkıcı, kendi sesini keşfeden kişinin de Sezen Aksu olduğunu belirtti.

Mustafa Ceceli, 'Simsiyah' Maxi Single'ı ile Radyo D'de Sarı Şeker Sema'nın konuğu oldu. Başta albüm çıkarmayı düşünmediğini belirten Ceceli, albümü çıkarmaya nasıl karar verdiğini anlattı. "Işın Karaca ve Sezen Aksu'dan sonra bir 'Ne Haber Aşktan' yorumu da Mustafa'dan dinleyecekler" diyerek bir şarkı müjdesi verdi. En beğendiği sesin Tarkan olduğunu söyleyen şarkıcı, kendi sesini keşfeden kişinin de Sezen Aksu olduğunu belirtti.

Radyo D'yi RadyoD.com kurumsal web sitesinden ve Türkiye'nin Dijital Radyo Platformu radyonom.com'dan da dinleyebilirsiniz. Radyo D, gündem yaratan ünlü konuklarıyla 104 frekansında ve radyonom.com'da.

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS