Tarkan'dan genç teğmene tebrik

Tarkan'dan genç teğmene tebrik

Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi Subay ve Astsubay Mezuniyet Töreni'nde sahneye çıkarak Tarkan'ın 1997 yılında çıkardığı "İnci Tanem" isimli şarkısını seslendiren Teğmen Ahmet Hamdi Öğüt'ün performansı sosyal medyada çok konuşuldu. Tarkan da o teğmeni sosyal medya hesabından tebrik etti.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Mezuniyet töreninde söylediği şarkıyla büyük beğeni topladı. Genç teğmenin o performansı, şarkıyı 25 yıl önce seslendiren Tarkan'ın da dikkatinden kaçmadı. Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi Subay ve Astsubay Mezuniyet Töreni'nde teğmen Ahmet Hamdi Öğüt, ünlü şarkıcı Tarkan'ın 1997 yılında yayınladığı şarkısı 'İnci Tanem'i seslendirdi. Genç teğmenin performansı, sosyal medyada kısa sürede yoğun ilgi gördü, hatta sesi de Tarkan'a benzetildi.

Şarkıyı 25 yıl önce yayınladığı albümde seslendiren Tarkan da sosyal medyada büyük ilgi gören videoya kayıtsız kalamadı. Sanatçının 4 milyon 3 yüz bin takipçisinin bulunduğu hesabından genç teğmenin performansını; "Çok güzel söylemişsin teğmen kardeş. Ağzına, yüreğine sağlık" sözleriyle değerlendirdiği paylaşımı bir milyon 400 bin kez görüntülendi.

Doktora \"kapora\" tuzağı

Doktora \"kapora\" tuzağı