'Sıfır Bir' artık Blu TV'de

Video: 'Sıfır Bir' artık Blu TV'de
Adana'da Adanalı gençler tarafından kısıtlı imkanlarla dizi çekildi. O dizi internette milyonlarca kişi tarafından izlendi. Bir suç hikayesinin anlatıldığı "Sıfır Bir" dizisi şimdi internet televizyonu Blu <a class="in-news-link" href="/tv" target="_blank" title="TV haberleri">TV</a>'de. Dizinin yeni sezonu 9 Kasım'da izleyiciyle buluşacak.

Adana'da Adanalı gençler tarafından kısıtlı imkanlarla dizi çekildi. O dizi internette milyonlarca kişi tarafından izlendi. Bir suç hikayesinin anlatıldığı "Sıfır Bir" dizisi şimdi internet televizyonu Blu TV'de. Dizinin yeni sezonu 9 Kasım'da izleyiciyle buluşacak.

"Sıfır Bir" yalnızca dizi de değil, bir başarı öyküsü. Hayalleri için 2 sene önce yola çıktılar. Kısıtlı imkanlarla adananın sokaklarında dizi çektiler.  Yeri geldi kamera karşısına geçtiler. Yeri geldi mikrofon tuttular. Adanalılar kapılarını açtı, mahalleliler figüran oldu. Ve birlikten kuvvet doğdu. İnternet üzerinden yayınladıkları dizi milyonlarca kişi tarafından izlendi. O başarı Türkiye'nin internet televizyonculuğunda öncülüğünü yapan Blu TV'nin Kurucu CEO'su Aydın Doğan Yalçındağ'ın dikkatini çekti. Aydın Doğan Yalçındağ diziyle ilgili, "İlk günden dedik burada bi potansiyel var ve kesin burada bir iş birliği yapmalıyız dedik. 'Sıfır Bir'in o özel ruhuna dokunmadan biz ne katabilriz diye ekiple çalışmalarımız oldu." açıklamasında bulundu. Washington Post'a dahi haber olan dizinin üçüncü sezonu artık Blu TV'de.

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS