Vizyondakiler - 6 Nisan 2018

Video: Vizyondakiler - 6 Nisan 2018
Bu hafta beşi yerli, dokuz <a class="in-news-link" href="/film" target="_blank" title="film haberleri">film</a> <a class="in-news-link" href="/sinema" target="_blank" title="sinema haberleri">sinema</a> salonlarında vizyona girdi...

Bu hafta beşi yerli, dokuz film sinema salonlarında vizyona girdi...

Kızım ve Ben

Filmin yönetmenliğini Murat Gürvardar üstlendi. Gerçek bir hikayeden sinemaya uyarlanan film, eşinin evi terk etmesinden sonra hayatın tüm zorluğunu kızıyla beraber göğüsleyen, özel harekat polisi bir babanın, yıllar sonra dönüp gelen eşiyle hayatında yeni ve zorlu bir dönemin kapısının aralanması konu ediniyor. "Kızım ve Ben"in oyuncu kadrosunda Cemal Hünal, İrem Helvacıoğlu, Zülal Memişoğlu var.

Can Feda

Burak Özçivit ve Kerem Bürsin'in başrollerinde yer aldığı "Can Feda", 7 yıldır bir iç savaşın sürdüğü, dünyanın en tehlikeli bölgesine operasyona çıkan, özel kuvvetler timinin hikayesini işliyor. Filmin yönetmenliğini Çağatay Tosun üstlendi.

Eyvah Karım

Raşit çelikezer'in yönettiği "Eyvah Karım" filminin başrollerinde Asuman Dabak, Yosi Mizrahi, Wilma Elles gibi isimler yer aldı. Senaryosu Haluk Özenç ve Çetin Büyükakın'a ait olan komedi türündeki film, çapkınlık yaparken basılan bir kocanın başına gelen olaylar etrafında dönüyor.

Karımı Gördünüz mü?

Bülent Pelit'in yazıp yönettiği "Karımı Gördünüz mü?", tatilde eşini kaybeden bir adamın hikayesini konu alıyor. Komedi türündeki filmde, Peker Açıkalın, Ivana Sert, Nuri Alço ve Coşkun Göğen rol aldı.

Antep Fıstığı

Filmin yönetmenliğini Oğuz Yalçın üstlendi. "Antep Fıstığı", Almanya'da doğup büyümüş genç bir kadının dedesinin kendisine miras bırakması sonucu Gaziantep'e gelmesiyle gelişen olaylar etrafında dönüyor. Filmde Ivana Sert, Orhan Uslu, Tuncay günhan rol aldı.

Eski Kocam(ız)

Almanya yapımı "Eski Kocam(ız)", iş hayatında hızla yükselen bir kadının, kocasının eski eşiyle birlikte yaşamak zorunda kalması sonucu gelişen olayları beyaz perdeye taşıyor. Margarethe Von Trotta'nın yönettiği filmde, Ingrid Bolso Berdal, Katja Riemann ve Haluk Bilginer rol aldı.

Karanlık Sır

Filmin yönetmenliğini Sergio Sanchez'in üstlendi. Haftanın korku filmi "Karanlık Sır", ayrı yetimhanelere gönderilmemek için annelerinin ölümünü herkesten saklayan 4 kardeşin hikayesini anlatıyor.

Fındık İşi 2

Cal Brunker'ın yönettiği animasyon türündeki film, sincap Surly ve arkadaşlarının lunaparka dönüştürülmek istenen parkı koruma mücadelelerini konu ediniyor.

Louis ve Luca: Büyük Peynir Yarışı

Rasmus Sivertsen' imzalı bir diğer animasyon film "Louis ve Luca: Büyük Peynir Yarışı"; komşu köy ile düzenlenen geleneksel peynir yarışını kazanmak için kolları sıvayan Louis ve Luca'nın hikayesini ekrana taşıyor.

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS