magazin

Bodrum'da 3 milyon dolarlık Hint düğünü

  1. Magazin
Video: Bodrum'da 3 milyon dolarlık Hint düğünü
Hindistan'ın en zengin ailelerinden biri, oğullarının düğünü için Bodrum'u seçti. Aile, 4 gün 4 gece süren düğün için 3 milyon <a class="in-news-link" href="/dolar" target="_blank" title="dolar haberleri">dolar</a> harcadı.

Hindistan'ın en zengin ailelerinden biri, oğullarının düğünü için Bodrum'u seçti. Aile, 4 gün 4 gece süren düğün için 3 milyon dolar harcadı.

Hindistan’ın en zengin ailelerinden Wellknown polyesterin sahipleri Anıl ve Micharu Gupta’nın oğulları Rahul Gupta ile Sunil ve Rahmi Agarwal’ın kızları Harshita Agarwal düğünlerini yapmak için Bodrum’u tercih etti. 

Farklı etkinlikler ve sanatçıların renk kattığı düğünde seçkin davetliler, Türk Hava Yolları'ndan özel olarak kiralanan A330 ile Hindistan’ın Bombay kentinden direkt olarak Bodrum’a geldi. 

4 Temmuz’da başlayan ve 7 Temmuz’a kadar devam eden düğün Bodrum’da ünlü bir otelde gerçekleşti. 3 gün, 3 gece aralıksız devam eden düğün, geleneksel eğlenceleri ile ön plana çıktı. 

Düğün için Hindistan’dan gelen 250 kişilik misafir grubuna karşılık, yaklaşık 300 kişilik özel bir ekip Bodrum’a getirildi.

Hindistan’ın en varlıklı ilk 20 ailesi içinde bulunan düğün sahipleri, aylar öncesinden hazırlıklara başladı ve hiçbir harcamadan kaçınmadı.

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS