hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Cem Yılmaz, Düsseldorf’u kahkahaya boğdu

  { title }

  SONRAKİ VİDEO

  KAYNAKDHA

  Ünlü komedyen Cem Yılmaz, Almanya'da gurbetçilerle buluştu. Yılmaz kendisini izlemeye gelenleri gülmekten kırdı geçirdi. İşte o kahkaha dolu anlar...

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Diamond Elite Platinum Plus (DEPP) adlı yeni şovu ile Avrupa turnesine çıkan Cem Yılmaz, Amsterdam ve Stuttgart'ın ardından dün akşam Düsseldorf kentinde bulunan tanınmış toplantı ve gösteri salonu Mitsubishi Electric Halle'de sevenlerinin karşısına çıktı. Şahmeran BV ve Rakkas Entertainment’in birlikte gerçekleştirdiği organizasyonla, Düsseldorf kentinde hayranlarıyla buluşan Cem Yılmaz, iki bölüm halinde yaklaşık iki saat boyunca sahnede kaldı.

  Cem Yılmaz, Düsseldorf’u kahkahaya boğdu

  "İşlerimiz sayenizde büyüdü"

  Sahnede, yedi yıl aradan sonra Düsseldorf'a geldiğini söyleyen Cem Yılmaz, kendisini izlemek için salonu dolduran hayranlarına, “İstanbul'da da gülüyorlar, ama buradakiler gibi değil, burası başka. Siz yinede İnternet'e koymayın, sonra İstanbul'a döneceğiz. Yirmi beş yıl önce ilk Avrupa turnesine çıktığımız zaman, salonlar zayıftı, küçüktü, yan tarafında döner filan kesiliyordu, hani bir çeyrek alana Cem bedava gibiydi. İş büyüdü ve sizin sayenizde büyüdü. Bakın, burası büyük ve önemli bir salon, Mitsubishi Electric Halle. Onun için de hepinize çok teşekkür ediyorum. İnsanların birbirine beş dakika ayırmadığı bir çağda yaşıyoruz, sizler aylar önce bilet alıp geldiniz, sağolun“ dedi.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Cem Yılmaz, Düsseldorf’u kahkahaya boğdu

  "Dünyayı Tarkan yönetsin"

  Sahnede anlatımlarıyla seyircileri adeta gülme krizine sokan Cem Yılmaz, salonu tıka basa dolu görünce, “Eğer Tarkan ile güçlerimizi birleştirirsek, Düsseldorf'u alırız, harikasınız, bu akşam fena yapacağım, çok hazırım, yerlerinize oturun birazdan nişan başlıyor” diyerek, hayranlarının uzun süre unutamayacakları şovuna başladı. Gösterisinin ilerleyen bölümünde yine  ünlü sanatçı Tarkan'dan söz etmeye devam eden Cem Yılmaz, Tarkan'ın ‘Yolla‘ adlı şarkısını hatırlatarak, “Tarkan ben dert babasıyım diyor. Biz, Tarkan'a dert mi anlatıyoruz? Ama seviyorum Tarkan'ı, insan sevdiğine takılır. Dünyayı Tarkan yönetsin istiyorum“ dedi.

  Cem Yılmaz, Düsseldorf’u kahkahaya boğdu

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Sahnede, “Çok yakın arkadaşım” diyerek, oyuncu Ozan Güven'den sık sık söz eden Cem Yılmaz, para mevzularına girdiğinde ise, “Esas para Nusret'te, ama Allah çarpana kadar. Almanya'da Nusret var mı? O kadar dana ile oynatmazlar adamı. Başarılısın ama bırak yeter, bu dana sana ne yaptı? Acun'da da çok para var, ama bu aralar o da terlikle gezmeye başladı“ diye espriler yaptı.

  Düsseldorf'ta hayranlarını bol bol güldüren Cem Yılmaz, pazar akşamı da Berlinli hayranlarının karşısına çıktı.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow