CNN TÜRK'ün mutlu günü

CNN TÜRK'ün mutlu günü

Bizden bir haber var... CNN TÜRK program departmanından Mehmet Arif Önalan, Esra Uçar ile dünya evine girdi. İşte çiçeği burnunda çiftin en mutlu günü...

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

CNN TÜRK programlar servisinin başarılı görüntü yönetmeni Mehmet Arif Önalan dünya evine girdi. Her hafta cumartesi günü izleyiciyle buluşan, ödüllü 'O' Belgeseli'nin yapımını ve yönetmenliğini üstlenen Önalan, Milli Saraylar basın danışmanlığında görevli Esra Uçar ile hayatını birleştirdi.

Diyanet camiasının önde gelen isimlerinden, ilahiyatçı Merhum Timurtaş Uçar'ın kızı Esra Uçar ve Mehmet Arif Önalan'ın nikah törenine kalabalık bir davetli grubu katıldı. CNN TÜRK'ün başarılı görüntü yönetmeni Mehmet Arif Önalan'ı ekip arkadaşları ve CNN TÜRK Programlar Direktörü Yasemin Tüzemen yalnız bırakmadı.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Bağlarbaşı Kültür ve Kongre Merkezi'nde düzenlenen nikahı, Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen tarafından kıyıldı. Nikahta İstanbul Milletvekili İffet Polat, Yalova Valisi Muammer Erol, CNN TÜRK Programlar Direktörü Yasemin Tüzemen, Milli Saraylar Başkan Yardımcısı Adnan Gayhan, Topkapı Sarayı Daire Başkanı İlhan Kocaman, İş Kadını Songül Kalyoncu, Araştırmacı-Yazar Mehmet Ali Bulut ve CNN TÜRK kameramanlarından Ceyhun Bür şahitlik yaparak çiftin mutluluğunu paylaştı.