magazin haberleri

Demirören Medya'nın ilk konuğu Ferhat Göçer

Video: Demirören Medya'nın ilk konuğu Ferhat Göçer

Demirören Medya'nın tüm basın ve sosyal medya kanallarını seferber ederek başlattığı '#EvdeKal#MüzikleKal'projesinin ilk konuğu ünlü sanatçı Ferhat Göçer oldu.

#evdekalmüziklekal Ferhat Göçer ile başladı.


YOUTUBE 


TWİTTER Türkiye’nin Koronavirüs salgınını önleme mücadelesine katkıda bulunmak amacıyla Demirören Medya özel bir proje başlattı. Bu süreçte evde kalmanın önemini milyonlarla paylaşmak amacıyla başlayan ‘#EvdeKal#MüzikleKal’ projesiyle sürpriz sanatçılar en sevilen şarkılarını evlerinden yaptıkları canlı yayınlarla seslendirecek.


Projeye destek veren ilk sanatçı ise Ferhat Göçer oldu. Ferhat Göçer en sevilen şarkılarını ev ortamında eş zamanlı olarak Instagram, Twitter ve YouTube hesapları üzerinden sevenleriyle paylaştı.


Demirören Medya'nın ‘#EvdeKal#MüzikleKal’ projesinin bir sonraki konseri için ise farklı bir yöntem uygulanacak. Ferhat Göçer konser sonrası başlattığı challenge ile bir sonraki konser için arkadaşlarından birini bu projeye destek olmaya davet etti.


‘#EvdeKalMüzikleKal’ projesine Demirören Medya’nın tüm dijital platformları ve sosyal medya kanallarından destek verilecek.


 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS