magazin haberleri

Kısmetse Olur haftanın finali fragmanı - 01.01.2017

Video: Kısmetse Olur haftanın finali fragmanı - 01.01.2017
<a class="in-news-link" href="/kismetse-olur" target="_blank" title="Kısmetse Olur haberleri">Kısmetse Olur</a>’da <a class="in-news-link" href="/haftanin-finali" target="_blank" title="haftanın finali haberleri">haftanın finali</a> <a class="in-news-link" href="/kanal-d" target="_blank" title="Kanal D haberleri">Kanal D</a>'nin 1 Ocak yayın akışı içerisinden çıkarıldı. <a class="in-news-link" href="/istanbul" target="_blank" title="İstanbul haberleri">İstanbul</a>'da meydana gelen terör saldırısı nedeniyle program ileri bir tarihe ertelendi. Eleme gecesi heyecanı yaşayacak olan yarışmacılar arasından elenen isim önümüzdeki günlerde belli olacak. İşte, Seda Akgül'ün hazırlayıp sunduğu fenomen evlilik programının son bölümü ve fragmanı hakkında tüm detaylar...

Kısmetse Olur’da haftanın finali Kanal D'nin 1 Ocak yayın akışı içerisinden çıkarıldı. İstanbul'da meydana gelen terör saldırısı nedeniyle program ileri bir tarihe ertelendi. Eleme gecesi heyecanı yaşayacak olan yarışmacılar arasından elenen isim önümüzdeki günlerde belli olacak. İşte, Seda Akgül'ün hazırlayıp sunduğu fenomen evlilik programının son bölümü ve fragmanı hakkında tüm detaylar...

Kısmetse Olur’da kim elenecek sorusu bu akşam haftanın finalinde yanıt bulacak. Yılbaşı günü ekranlara gelen yeni bölümde yarışmacıların yanı sıra Seda Akgül de oryantal performansı ile büyük övgü toplarken Gökhan Sara’nın Rabia’yı kıskanması dikkatlerden kaçmadı.

Kısmetse Olur haftanın finali ne zaman?

Kanal D ekranlarında Pazar günleri yayınlanmaya devam eden Kısmetse Olur’da 1 Ocak 2017 Pazar günü eleme heyecanı yaşanacaktı. Yeni yılda İstanbul'da meydana gelen terör saldırısı nedeniyle program Kanal D yayın akışı içerisinde çıkarılarak başka bir tarihe ertelendi.

Sibel ve Ünal arasında gerginlik

Sibel’in haftanın finalinde yaptığı açıklamalarda yarışmada her şeyin olabileceğini ifade ederek Gökhan ile arasında bir aşk yaşanabileceğini ima etti. Sibel’in bu açıklamalarının ardından Ünal Taylı “Gökhan benim arkadaşım ama eğer sen böyle düşünüyorsan sana yazıklar olsun” ifadelerini kullandı. Sibel ise yarışmadan ayrılmak istediğini dile getirdi.

Onur Aycan’ı savundu

Son bölümde yaşanan eğlenceli görüntülerin ardından 1 Ocak’ta ekrana gelecek yeni bölümde gerginlik yaşanacak. Barış’ın “Sen beni tanımıyorsun Aycan” demesinin ardından sinirlenen Onur “Ya ben tanımak istiyorum ne olacak?” diyerek sert bir çıkış yaptı. İkilinin arasının gerilmesiyle birlikte Aycan gözyaşlarına engel olamadı.

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS