magazin haberleri

Kısmetse Olur haftanın finali fragmanı (9 Nisan 2017)

Video: Kısmetse Olur haftanın finali fragmanı (9 Nisan 2017)
<a class="in-news-link" href="/kismetse-olur" target="_blank" title="Kısmetse Olur haberleri">Kısmetse Olur</a> 9 Nisan Pazar haftanın finali fragmanında, Emre ve Tuğçe ilişkisi evde bir çok adayın eleştirisine neden oluyor! Tuğçe'de herkesi rahatsız eden şey ne?

Kısmetse Olur 9 Nisan Pazar haftanın finali fragmanında, Emre ve Tuğçe ilişkisi evde bir çok adayın eleştirisine neden oluyor! Tuğçe'de herkesi rahatsız eden şey ne?

Kısmetse Olur'da gerilim dolu bir eleme gecesi daha yaşanıyor. Önceki gün Emre ile bir ilişkiye başlayan Tuğçe, Melis ve Didem'in oklarına hedef oluyor. Melis, Tuğçe konusunda Emre'yi uyarmaya kalkıyor ancak sert bir tepkiyle karşı karşıya kalıyor. Didem ise başından beri Tuğçe'nin samimi olmadığını ve oynadığını iddia ediyor. Gelinler evinden gelen bu olumsuz eleştiriler karşısında Emre ise tutumunu bozmadan Tuğçe'yi savunmaya geçiyor.

Adnan ve Didem arasında ise yeni bir tartışma çıkıyor. Didem'in önceki bölümlerde söylemiş olduğu "Annemin istemediği biriyle, aşkımdan ölsem de evlenmem" açıklaması üzerine Adnan o kritik soruyu soruyor. Adnan Didem'e "Annen dese ki, hayır Didem ben istemiyorum dese, ne olacak?" diye sorunca ortam bir anda geriliyor!

Kısmetse Olur haftanın finali bölümüyle Pazar 23.45'te Kanal D'de.

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS