hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Masumlar Apartmanı 17. bölüm fragmanı! Masumlar Apartmanı ne zaman? | Video

  TRT 1'de salı günleri ekrana gelen Masumlar Apartmanı'nın merakla beklenen 17. bölüm fragmanı yayınlandı.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Başrollerinde Birkan Sokullu ve Farah Zeynep Abdullah'ın yer aldığı Masumlar Apartmanı'nın 17. bölümü merakla bekleniyordu. Yeni bölüm fragmanı yayınlandı ve diziyi sıkı bir şekilde takip eden izleyicilerin merakı son buldu.

  Masumlar Apartmanı 17. bölüm 5 Ocak'ta ekranlarda olmayacak. Yılbaşı nedeniyle 1 hafta ara verilirken yeni bölüm 12 Ocak Salı günü ekrana gelecek.

  SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

  Safiye, Naci’nin mesajı görüp görmediği endişesiyle kıvranırken, Naci ise bambaşka bir sıkıntı içindedir. Eski eşi Gülru’nun çıkıp gelmesi tüm dengesini sarsmıştır. Gülben ise ablasındaki değişime tanık olmaktan mutlu, küçük müdahalelerle Safiye ve Naci’yi bir araya getirmek için çabalamaktadır. Tam başarıya ulaştığını düşünürken ortaya çıkan bir yabancı, Safiye’nin tüm dünyasını yıkacak bir sırrı öğrenmesine neden olur.

  Ege’nin Haluk’u eve getirmesi, İnci’nin duygularını altüst eder. İnci, Ege ve dedesine belki de bugüne kadar hiç göstermediği bir tepkiyi gösterir. Han ve İnci, bütün bu olayların üstüne radikal bir karar alırlar.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow