magazin haberleri

Survivor Türkiye ve Yunanistan yeni bölümde ödül için karşı karşıya

Video: Survivor Türkiye ve Yunanistan yeni bölümde ödül için karşı karşıya
<a class="in-news-link" href="/survivor" target="_blank" title="Survivor haberleri">Survivor</a> 2017'nin 94. yeni bölümünde Türk ve Yunan takımları arasında müthiş mücadele nefesleri kesecek. Survivor 2017 yeni bölümüyle 18 Mayıs 2017 Perşembe akşamı saat 20:00'de TV8'de.

Survivor 2017'nin 94. yeni bölümünde Türk ve Yunan takımları arasında müthiş mücadele nefesleri kesecek. Survivor 2017 yeni bölümüyle 18 Mayıs 2017 Perşembe akşamı saat 20:00'de TV8'de.

"Survivor kim elendi?" sorusu dün gece yarısı yanıt bulurken haftanın performans birincisi olan Elif eleme adayları arasında yer almasının oldukça garip olduğunu söyledi. Elif ile birlikte İlhan Mansız, Sema Apak ve Serhat Akın da performans birincilerine verilen ödülün sahibi oldu. Volkan, Elif, Berna ve Anıl'ın eleme adayları arasında yer aldığı gecede "Survivor'dan kim gitti?" sorusunun yanıtı Anıl Karakurt oldu.

Survivor'da eleme adayları kimler?

Dokunulmazlıklarda istedikleri performansları sergileyemeyen gönüllüler peş peşe ada konseylerine gitmiş Berna, Anıl, Volkan ve Elif gibi isimleri listeye yazdırmıştı. Adada ödül oyunlarının ardından sorunlar yaşayan yarışmacılar eleme stresi ile birlitke heyecanlarını gizlemekte zorlandı.

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS