magazin haberleri

Gelinim Mutfakta puan durumu... 17 Eylül Salı gün birincisi kim oldu?

Video: Gelinim Mutfakta puan durumu... 17 Eylül Salı gün birincisi kim oldu?

Gelinim Mutfakta puan durumu haftanın ikinci gününde çeyrek altın için yarışan isimler arasından hangisinin gün birincisi olduğunu gösterdi. Fatih Ürek’in sunumuyla hafta için her gün Kanal D ekranlarında yerini alan programda Nur Hanım’ın taktığı bilezikler gündem oldu. Peki, Gelinim Mutfakta gün birincisi açıklanmadan önce Kıymet’e takılan bilezikler hangi olayları beraberinde getirdi?

Gelinim Mutfakta gün birincisi bilezik tartışmasının devam ettiği günde çeyrek altının kazanan yarışmacı oldu. Nur ve Kıymet ikilisinin açıklamalarının gündem olacağı programda diğer adaylar da tartışmalara katıldı. İşte Gelinim Mutfakta’da 17 Eylül 2019 Salı günü meydana gelen olaylar…


BİLEZİKLER YİNE GÜNDEM


Nur Hanım'ın, gelini Kıymet'e taktığı bilezikler eleştiri alıyor. Nur Hanım, elinde bileziklerle mutfağa dalıyor ve gelini Kıymet'in koluna takıyor. Bu davranışı ise, şov yapmakla değerlendiriliyor. Reyhan Hanım, programa video mesaj yolluyor. Programa yeni katılan gelinler, eski gelin Elif'e nispet yapıyorlar.


GELİNİM MUTFAKTA PUAN DURUMU 17 EYLÜL


Dün ıspanak köftesi için yarışan isimler bugünse bambaşka bir tarifle kaynanaların karşısına hazırladıkları yemekleri sundular. Kaynanalar ise hangi yemeklerin gelinlerine ait olduğunu bilmeden puanlama işlemlerini yaptılar ve günün liderini belirledi.


Günün en düşük puanını alan yarışmacı 10 puanla Dilek oluyor.


Dilek'in ardından günün en düşük puanını alan ikinci gelini ise 11 puanla Hilal oluyor.


17 Eylül'de günün en yüksek puanını alıp çeyrek altının sahibi olan gelin ise 16 puanla Elif olarak açıklandı. Kıymet ise 14 puan elde ederek günü ikincilikle tamamladı.


 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS