magazin haberleri

Hakkında öldü haberi çıkan Devran Çağlar, Onur Akay'dan hesap sordu

Video: Hakkında öldü haberi çıkan Devran Çağlar, Onur Akay'dan hesap sordu
Ses sanatçı Onur Akay, 80'li yıllarda fantezi türünde şarkıları ile popüler olan 54 yaşındaki Devran Çağlar'ın, Almanya'da hayatını kaybettiğini duyurdu. Çağlar'ın ölüm haberi sosyal medyada kısa sürede yayıldı fakat bu haberin doğru olmadığı ortaya çıktı. Onur Akay, <a class="in-news-link" href="/sosyal-medya" target="_blank" title="sosyal medya haberleri">sosyal medya</a> hesabının hacklendiğini söyledi. Fakat bu açıklamaya Devran Çağlar inanmadı ve Onur Akay'ı reklam yapmakla suçladı.

Ses sanatçı Onur Akay, 80'li yıllarda fantezi türünde şarkıları ile popüler olan 54 yaşındaki Devran Çağlar'ın, Almanya'da hayatını kaybettiğini duyurdu. Çağlar'ın ölüm haberi sosyal medyada kısa sürede yayıldı fakat bu haberin doğru olmadığı ortaya çıktı. Onur Akay, sosyal medya hesabının hacklendiğini söyledi. Fakat bu açıklamaya Devran Çağlar inanmadı ve Onur Akay'ı reklam yapmakla suçladı.

Dün sosyal medyayı sallayan 'Devran Çağlar öldü' haberi doğru çıkmadı. Şimdiye kadar Twitter hesabından ölüm haberleri veren Onur Akay'ın hesabından atılan bu tweet için Akay, 'hesabım hacklendi' açıklamasını yaptı. Devran Çağlar ise konuyla ilgili ilk kez Lerzan Mutlu ve Şule Yüksel'in sunduğu 'Renkli Sayfalar' programında konuştu. Onur Akay ile yüzleşen Devran Çağlar, hesabının hacklendiğine inanmadığını söyledi. Onur Akay'a, 'Reklam yapıyorsun' dedi. Ayrıca Çağlar konuyla ilgili mahkemeye başvuracağını da açıkladı.

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS