Kameraman Alper Baycın Dominik'te öldürüldü

Kameraman Alper Baycın Dominik'te öldürüldü

{ title }

SONRAKİ VİDEO

Dominik Cumhuriyeti’nde çekimleri devam eden Survivor ekibinde görevli Alper Baycın (24) sokakta yürürken, çantasını gasp etmeye çalışan iki kişinin bıçaklı saldırısı sonucu yaşamını yitirdi. Baycın'ın ölümü Survivor ekibinde büyük üzüntü yaratırken, Acun Ilıcalı sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla yaşadığı üzüntüyü dile getirip ailesine başsağlığı diledi.

 

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Kıbrıs'ta ilk canlı yayın: Survivor'da yarı finale kimler kalacak?

Survivor tarihinin en büyük ödülü sahiplerini buldu

Dominik Cumhuriyeti'nde çekimleri devam eden ve TV 8'de yayınlanan Survivor ekibinde görevli Alper Baycın, iddiaya göre bugün Las Terrenas bölgesinde işten çıktıktan sonra sokak ortasında 2 kişinin saldırısına uğradı.

Alper Aycın, çantasını gasp etmeye çalışan iki saldırgana direnince arbede yaşandı.

Yaşanan boğuşma sırasında saldırganlardan biri Aycın’ı kalbinden bıçakladı. Aycın, aldığı bıçak darbeleri ile olay yerinde yaşamını yitirirken, kaçan saldırganlar ise polis tarafından yakalandı.

Nişanlı olduğu öğrenilen Aycın’ın, Ilıcalı’nın en yakın ekibinden olduğu belirtildi.

Acun Ilıcalı duyurdu

Acun Ilıcalı, Aycın’ın öldürülmesi ile ilgili sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

Haber devam ediyor
Haberin devamı

Olaydan büyük üzüntü yaşadığını ifade eden Ilıcalı, "Değerli çalışma arkadaşımız, genç kardeşim Alper Baycın’ı hain bir saldırı sonucu kaybettik. Yaşadığımız acı ve üzüntüyü kelimelerle tarif edemem. Ailesine ve sevdiklerine başsağlığı ve sabırlar diliyorum. Mekanın cennet olsun Alper Kardeşim" dedi.

Kameraman Alper Baycın Dominikte öldürüldü

Eleme iptal edildi

Saldırı sonrası bu akşam yapılması planlanan canlı yayın programı iptal edildi. Elemenin de yapılmayacağı programda Acun Ilıcalı, konu hakkında kısa bir açıklama yaptı.
Acun Ilıcalı elemenin yapılmayacağı programda kısa süreli kameraların karşısına geçti. Oldukça üzgün görünen Ilıcalı 'Belki haberiniz vardır bilmiyorum ama dün çok üzücü bir olay yaşadık. Şuanda ekip olarak son derece üzüntülüyüz. Çok değerli bir arkadaşımızı dün akşam haince bir saldırı sonrasında Dominik Cumhuriyeti'nde kaybettik. Ekip olarak çok üzgünüz.

'Konuşacak durumda değiliz'

Gencecik bir arkadaşımız, bizimle projelerimizde yer alan televizyonculukta geleceği olan bir arkadaşımız, kardeşimiz. Dün akşam bir saldırıya uğradı ve yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Çok konuşabileceğim bir şey yok yani şunu söyleyebilirim. Kadere çok inanan biriyim, hepimizin ömrünün belirli bir gün sona ereceğini düşünen biriyim ama böyle ani bir durum yaşadığımız zaman bizim için büyük bir yıkım oluyor. Çok konuşmak istemiyorum, çok konuşacak bir durumda değiliz ekip olarak. Buradan bütün ailesine başsağlığı diliyorum' dedi.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

 

Olay nedeniyle KKTC'de bu akşam gerçekleştirilecek çeyrek final canlı yayını iptal edildi. Bu arada Survivor yarışma programı süresince ilk kez böyle bir üzücü olayın yaşandığı belirtildi.
Prodüktör Esat Yontuç da instagram üzerinden "Rabbim Mekanını Cennet Eylesin Canım Kardeşim" paylaşımında bulundu.

 

Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber