hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Kanal D'nin yeni dizisi 'Taş Kağıt Makas' için geri sayım... Umut’un hikâyesi başlıyor!

  Kanal D’nin yeni dizisi “Taş Kağıt Makas: Hayatın Oyunu”, 28 Şubat Çarşamba akşamı ekran yolculuğuna başlıyor. Ekin Koç, Serra Arıtürk, Ozan Güven ve Hande Ataizi’nin yer aldığı güçlü oyuncu kadrosu ve sıradışı hikâyesiyle merak uyandıran dizi Umut adlı süper zekâ bir gencin, unutkan bir babayla verdiği hayat mücadelesini anlatıyor.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  KANAL D’nin yeni sezondaki iddialı dizilerinden “Taş Kağıt Makas: Hayatın Oyunu” için geri sayım başladı. Ekin Koç, Serra Arıtürk, Ozan Güven, Hande Ataizi, Burak Yörük, Hüseyin Avni Danyal, Aytaç Uşun ve Bülent Seyran gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan dizi, süper zekâ bir gencin, unutkan bir babayla birlikte verdikleri hayat mücadelesini anlatıyor.

  İlk bölümü 28 Şubat Çarşamba akşamı ekrana gelecek “Taş Kağıt Makas: Hayatın Oyunu”nun yeni tanıtımı da yayınlandı. Gökdelende kat görevlisi olarak çalışan ve Alzheimer hastası olan Rıza’nın genç bir kızı öldürdüğü iddiasıyla tutuklanmasıyla başlayan tanıtım, “Hatırlamak mı zor, unutmak mı?” sorusunu hatırlattı.

  Dizinin fragmanında, cinayete dair hiçbir şey hatırlayamayan Rıza’nın (Bülent Seyran) “Öldürdüğüm kız daha yirmili yaşların başlarındaymış biliyor musun?” ve “Benim bir oğlum mu var?” sözleri diziye dair merakı ikiye katladı.

  Tanıtımda Fecir’in (Burak Yörük) “Kötülük anadan doğar mı hiç, kötülük babadan doğar!” sözleri ise yeni bir tartışmanın fitilini ateşledi. Fragmanın yayınlanmasının ardından sosyal medyada kötülüğün kimden geçtiğine dair konular tartışılmaya başlandı.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Umut karakterini olağanüstü bir mücadelenin beklediğine değinen Ekin Koç “Umut, geçmişte yaşadığı trajik bir kazayla ve ona olağanüstü hafıza yeteneğini veren “hipertimezi” hastalığıyla gerçekten sıra dışı bir karakter. Her şeye rağmen kazadan onunla beraber sağ çıkan babasıyla yıllardır mutlu bir hayat kurmayı başarmış, geleceğe umutla bakan bir genç. Fakat yaşayacakları sarsıcı bir hadiseyle beraber Umut, hem hafızasını hem de zekasını ve sebatını son sınırlarına kadar kullanıp, olağanüstü bir mücadele içine girecek. Biz de hep beraber bu serüvene ortak olacağız.” dedi.

  ADALET UMUDU!

  Yönetmen koltuğunda Yusuf Pirhasan’ın oturduğu, senaryosunu Uğraş Güneş‘in kaleme aldığı “Taş Kağıt Makas” dizisi, gecekondu mahallesinde yaşayan Umut’un (Ekin Koç), düzenin gerçek sahiplerine karşı babasının suçsuzluğunu ispatlamak için verdiği adalet savaşıyla ekrana gelecek.

  USTALAR BULUŞTU

  Ekin Koç, Serra Arıtürk, Ozan Güven, Hande Ataizi, Burak Yörük, Hüseyin Avni Danyal, Aytaç Uşun, Bülent Seyran, Selim Galip, Anıl Taşezen gibi başarılı isimlerin kadroda yer aldığı Taş Kağıt Makas: Hayatın Oyunu, her çarşamba akşamı Kanal D’de ekrana gelecek.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow