TOGG'da ağustos rekoru

TOGG'da ağustos rekoru

TOGG'un üretim bantlarından inen günlük araç sayısı 100'e ulaştı. Peki, yıl sonuna kadar 28 bin adet araç üretme hedefi yakalanabilecek mi? Detaylar haberimizde...

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Yerli otomobil TOGG'un üretimi her geçen gün artıyor. Yıl sonu hedefine emin adımlarla ilerleniyor. CNN TÜRK'te konuşan Otomotiv Sektör Uzmanı Hakan Eryüksel, "Bugüne kadar 2350'ye yakın araç teslim edildi ve araca talep çok fazla. 2025 yılında 5 modeli olacak. Bunlar ihracat için ve ayrıca iç piyasaya da sunulacak" dedi. 

TOGGda ağustos rekoru

Türkiye'de büyük ilgi gören TOGG, önümüzdeki yıllarda yurtdışına da satılmaya başlanacak. Hakan Eryüksel, "Amerika'daki fuarda çok ilgi gördü. Şimdi Barselona'da, Kore ya da Japonya'da bir fuara daha katılacak. Dünyanın ilgisi var. Çünkü hiçbir farkı yok diğer araçlardan" diye konuştu.

TOGG'un üretim bantlarından inen günlük araç sayısı 100'e ulaştı. Peki, önümüzdeki yıllarda TOGG'un hedefi ne? Ve bu hedefine ulaşabilecek mi? Hakan Eryüksel, "2024'te çift vardiyaya geçecekti Mehmet Beyler. Bu Eylül 15'e çekildi. 2024'te 100 bin araç hedefleniyor" yanıtını verdi.

Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber