hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  TOGG'da "canlı tv izle" dönemi! D-Smart GO T10X’in ekranında

  Türkiye'nin global mobilite markası TOGG'un yollardaki sayısı her geçen gün artıyor. Akıllı yaşam çözümleri de sunan TOGG'un D-SMART GO ile yaptığı işbirliği sayesinde Türkiye'de bir ilk gerçekleşti. TOGG kullanıcıları, bundan böyle ön panelde bulunan bilgi ve eğlence ekranından canlı TV kanallarını izleyebilecek. Peki ama nasıl? CNN TÜRK Muhabiri Emrah Çakmak, Teknoloji Editörü Hakkı Alkan'la uygulamalı anlattı.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Türkiye’nin mobilite alanında hizmet veren küresel teknoloji markası TOGG ile D-Smart GO, güçlerini birleştirdi. 100’ü aşkın canlı TV kanalı, TOGG’un dijital deneyim platformu Trumore’un uygulama mağazası Tru.Store üzerinden T10X kullanıcılarıyla buluştu. Böylelikle, Türkiye’de ilk kez Togg T10X sınıfının en büyük bilgi&eğlence ekranından canlı TV kanalları izlenebilecek.

  TOGGda canlı tv izle dönemi D-Smart GO T10X’in ekranında

  Akıllı yaşam çözümlerini Trumore dijital platformu üzerinden kullanıcılarla buluşturan TOGG, konforlu ve keyifli bir yolculuk deneyimi için güçlü iş birliklerine devam ediyor. Türkiye’nin öncü yayın platformu D-Smart GO ile iş birliği yapan TOGG; en sevilen filmler, tüm dünyada ses getiren diziler, birbirinden heyecanlı spor karşılaşmaları, belgeseller, haber, yemek, çocuk, müzik, ulusal kanallar ile D-Smart GO’ya özel kanalları T10X yolcuları için Tru.Store’da kullanıma sundu. Bu sayede T10X kullanıcıları, her ay yüzlerce yeni film, dizi, belgesel ve çocuk içeriklerini izleyebilecek ve canlı yayınları 72 saate kadar geri alabilecek. D-Smart GO’yu Trumore uygulaması üzerinden aktif hale getiren TOGG kullanıcıları, 12 ay boyunca bu hizmetten ücretsiz olarak yararlanabilecekler.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  TOGGda canlı tv izle dönemi D-Smart GO T10X’in ekranında

  HAREKET HALİNDE SÜRÜCÜ EKRANI KAPANIYOR, YAYIN YOLCU EKRANINDAN SÜRÜYOR

  Keyifli bir yolculuk deneyiminde güvenlikten ödün vermeyen T10X akıllı cihazında kullanıcılar, D-Smart GO’yu sadece park halindeyken izleyebilecek. Cihazın hareketiyle birlikte ekran kapanacak ve yayın yolcu ekranından devam edecek.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow