Saç ekiminde yeni trend

Video: Saç ekiminde yeni trend

CNN TÜRK'te Sevilay Öztürk'ün sunumu ile ekrana gelen "Her Şeyden Önce" programına konuk olan Saç Ekim Koordinatörü Gülten Ünveren saç ekiminde DHI yönteminin diğer yöntemlerden farkları ve avantajlarını anlattı.

Gülten Ünveren, uygulama ile ilgili "Çok avantajları var. Kanal açma olmadığı için uygulamada kesme ve kanama oluşmuyor. Kanama olmayınca şişme de olmuyor. Şişme olmadığı için de hızlıca iyileşme oluşuyor. Yani saçın kökünü kişinin saçsız yerlerine enjekte ediyoruz" dedi.


Bu yöntemle iyileşme sürecinin çok kısa olduğunu ve kişilerin sosyal hayattan kopmadığını söyleyen Ünveren, "Traş yapmıyoruz. Avantajların içinde traşsız saç ekimi diye sunduğumuz bir hizmet. İnsanlar bir numara traş olduğu zaman kendilerini bir süre sosyal hayattan ve iş hayatından uzaklaştırıyorlar. Denize gidemiyor, güneşe çıkamıyorlar. Çünkü saçlar kesilmiş ve koruyucu yok.


O nedenle bu cilt üzerine yapılacak olan uygulama hızlı iyileşme, saçların kesilmemesi, hiç bir kanal açmadan direk olarak enjekte edebilmemizin avantajlarını biz şu anda çok ekonomik olarak tüm dünyadan ve Türkiye'den gelecek olan herkese bu avantajların alt yapısını sunuyoruz ve kişileri kolayca bu hizmete dahil edebiliyoruz" diye konuştu.


Bu uygulamada belli bir yaş aralığı olmadığını söyleyen Ünveren, saçsız, saçı seyrek olan kadın veya erkek herkese uygulanabileceğini söyledi.


 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS