hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Su sporları Hasankeyf'e taşınıyor

  Batman'da tarihi ve doğal güzellikleriyle kendine hayran bırakan Hasankeyf, bu sefer de spor turizmine ev sahipliği yapacak 11-12 Kasım tarihlerinde düzenlenecek. Türkiye Sujeti ve Flyboard Şampiyonası'yla adrenalin tutkunları Hasankeyf'te buluşacak.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Profesyonel sporcular, yüksek adrenalin ve görsel şölen. Su sporu tutkunları Hasankeyf'te buluşuyor. Sujeti, Flyboard ve Motosurf Şampiyonası kapılarını ziyaretçilerine açıyor.

  Su sporları Hasankeyfe taşınıyor

  Batman'da eski tarihi ve doğal güzellikleriyle dikkat çeken Hasankeyf, Türkiye Sujeti ve Flyboard ile Türkiye Motosurf Şampiyonası'na 11-12 Kasım tarihinde ev sahipliği yapacak. Kültür ve doğa turizmi için tercih edilen Hasankeyf, spor turizmi kapsamında da ziyaretçilerini ağırlayacak.

  Su sporları Hasankeyfe taşınıyor

  Kültür ve Turizm Bakanlığı ile Gençlik ve Spor Bakanlığı'nın desteklediği Türkiye Motosiklet Federasyonu tarafından organize edilen şampiyona, Antalya, İzmir gibi şehirlerden 30 sporcu katılacak. 2 gün süren şampiyonada birçok alanda yarışlar düzenlenecek. Kazananlarsa 12 Kasım'da belli olacak.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow