hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  A Milli Futbol Takımı'na "Memleket İçin Söyle" Sürprizi

  2008 Avrupa Futbol Şampiyonası’nda millilere destek için yaptırılan marş, Türkiye’nin her bölgesinden seçilen sanatçılar “Memleket İçin Söyle” projesi kapsamında seslendirdi.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  2008 Avrupa Futbol Şampiyonası'nda Ülker tarafından hazırlanan "Hep Seninleyiz Türkiye" marşı, bu kez "Memleket İçin Söyle" projesi kapsamında yeniden seslendirildi. Projede, Türkiye'nin dört bir yanından 35 müzisyen yer aldı.

  EURO 2024'e ev sahipliği yapacak Almanya'da yaşayan bir Türk gencinin memleket hasreti ve Milli Takım heyecanı, "Memleketin yeri, kalbimizin içi" sloganıyla hazırlanan reklam filminde işlendi. Türkiye'nin 7 bölgesinden sanatçılar "Hep Seninleyiz Türkiye" marşını seslendirterek Milli Takıma desteğini sürdürdü.

  A Milli Futbol Takımına Memleket İçin Söyle Sürprizi

  Uzun yıllardır Türk sporuna ve A Milli Takım'a destek veren Ülker, "Memleket İçin Söyle" konseptiyle 35 sanatçıyı bir araya getirdi. Türkiye'nin doğusundan batısına, kuzeyinden güneyine birçok sanatçı, tulum, bağlama, zurna, bateri, klarnet ve elektro gitar gibi enstrümanlarla "Hep Seninleyiz Türkiye" marşına eşlik etti.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  "Doğa İçin Çal" projesinin yapımcısı Fırat Çavaş tarafından hazırlanan klipte, her sanatçı marşın dizelerini kendi memleketinden seslendirdi. Klip, marşın birleştirilmiş versiyonu ve ay-yıldızlı formalarıyla ellerini kalplerine götüren sanatçıların görüntüleriyle son buluyor.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow