Ali Şafak Öztürk: Yanaktan makas alınacak başkan ya da kulüp değiliz

  1. Spor
  2. Futbol
Video: Ali Şafak Öztürk: Yanaktan makas alınacak başkan ya da kulüp değiliz
Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk, <a class="in-news-link" href="/besiktas" target="_blank" title="Beşiktaş haberleri">Beşiktaş</a> maçı sonrası açıklamalarda bulundu. Öztürk, Fikret Orman açıklamasıyla ilgili olarak kendisine 'tetikçi' yakıştırmasında bulunan Beşiktaş İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi'ye de cevap verdi.

Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk, Beşiktaş maçı sonrası açıklamalarda bulundu. Öztürk, Fikret Orman açıklamasıyla ilgili olarak kendisine 'tetikçi' yakıştırmasında bulunan Beşiktaş İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi'ye de cevap verdi.

Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk maç sonrası yaptığı açıklamada, lige iyi başlamak istediklerini ancak olmadığını ifade ederek, "İlk maç ve rakip geçen senenin şampiyonu Beşiktaş" dedi.

Öztürk, Fikret Orman hakkındaki açıklamaları için "Antalyaspor Başkanı tetikçilik yapmasın" diyen Beşiktaş İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi'ye de, "Böyle laflar yakışmıyor. Büyük kulüpler diğerlerini küçük görmeye çalışıyor. Ben finansal durumum daha iyi diye Fikret Orman'ı küçük görsem doğru olur mu? Yanaktan makas alınacak başkan ya da kulüp değiliz" diye cevap verdi.

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS