hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Başakşehirli yıldızlardan Türkiye'nin EURO 2024 adaylığına destek

  { title }

  SONRAKİ VİDEO

  KAYNAKDHA

  Medipol Başakşehirli futbolcular Stefano Napoleoni ile Gael Clichy, Türkiye'nin UEFA EURO 2024 adaylığına destek verdi.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Türk futbolundaki tutku ve stadyumlardaki inanılmaz atmosfere hayranlıklarını dile getiren Medipol Başakşehirli futbolcular, UEFA EURO 2024 ev sahipliği için Türkiye'nin her şeye sahip olduğunu söyledi.

  "FUTBOLU ÇOK SEVİYORLAR"

  Stefano Napoleoni, Türkiye'de insanların futbolu çok sevdiğini belirterek, "Tutkulu taraftarlarıyla çok etkileyici bir ligimiz var. Buradaki insanlar futbol için yaşıyor ve futbolu çok seviyorlar. Böyle bir atmosfere ve bu kadar güzel stadyumlara sahip olmak UEFA EURO 2024'ü organize etmek için gereken en önemli şey" diye konuştu.

  "FUTBOL TÜRKİYE'DE HER ŞEY"

  Cannes, Arsenal ile Manchester City kariyeri boyunca üst düzey rekabet tecrübesi kazanan Gael Clichy de futbolun Türkiye'deki insanlar için her şey olduğunu söyledi. Fransız yıldız futbolcu, "Ne zaman deplasmana gitsek stadyumların dolu olduğunu görüyoruz. Bazen, 'Futbol, Fransızlar veya İngilizler için her şeydir' derler. Ama bu cümleyi buradaki taraftarlar için kullanmak gerçekçi olur. Çünkü insanlar futbolu ve takımlarını çok seviyorlar" ifadelerini kullandı.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow