hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Emre Belözoğlu, Ersun Yanal'la ne konuştuğunu CNN TÜRK'te açıkladı

  { title }

  SONRAKİ VİDEO

  KAYNAKCNN TÜRK Spor

  Fenerbahçe takım kaptanı Emre Belözoğlu, Ersun Yanal'la kavga ettiği iddialarıyla ilgili CNN TÜRK ekranlarında yayınlanan Pazar Akşamı Futbol programına özel açıklamalarda bulundu.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  CNN TÜRK'te Pazar Akşamı Futbol programına telefonla bağlanan Emre Belözoğlu, "Hocayla kavga ettiğimiz iddialarını duyunca çok üzüldüm. Bu galibiyeti konuşmak yerine biz başka şeyler konuşuyoruz. Kimse yanlış anlamasın, gündemi meşgul etmek istemiyorum. Yaşanmamış bir olay üzerine konuşulmak üzücü. İftirayı atan insanlar bunu ispat etmiyor. Fenerbahçe Kulübü herkesten büyüktür. Ben bugün buradayım yarın başka yerde de olsam gönlüm her zaman Fenerbahçe'den yana olacak." dedi.

  "Ağrılarım vardı, doktorumuz ve hocamız onay vermedi"

  CNN TÜRK yorumcusu Uğur Meleke'nin "Bugün saat 11.00'de bir araya geldiniz ve sonra ne konuştunuz?" sorusuna Emre Belözoğlu, "Antrenmanda ağrım vardı. Bazen böyle durumlarda doktorumuz beni maça yetiştirdiği olmuştur. Doktorumuz ve hocamızla görüştük riskli olduğu için oynamamın doğru olmayacağını söylediler. Ben oynamadığım zaman sadece üzülürüm. Başka bir şey olamaz. İsterlerse elimden geleni yaparım dedim ama doktorumuz onay vermedi. Bazen iğneyle oynama durumu olabiliyor. Herhangi bir tıbbi müdahaleyi doğru bulmadılar. Bu nedenle hocamız ve doktorumuzla bir görüşme yaptık. Sağlık ekibimiz bakacak durumuma, 4-5 gün idmana çıkamayacağım." ifadelerini kullandı.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow