Fatih Terim'in doktoru CNN TÜRK'te anlattı

Fatih Terim'in doktoru CNN TÜRK'te anlattı

Göğüs hastalıkları uzmanı Prof. Dr. Ferah Ece, Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim'in koronavirüs tedavi sürecini CNN TÜRK ekranlarında anlattı.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Prof. Dr. Ferah Ece Terim'in sağlık durumu hakkında bilgi verirken, "Fatih hocanın 18 Mart'taki testi pozitif çıktı. 1 hafta sonra da hastanemize başvurdu ve yapılan kontrollerinin ardından hafif zatürre belirtileri vardı. Tedavi süresinin ardından yeniden test yaptık pozitif çıktı. Sağlık bakanlığımızın önergelerine göre klinik iyileşme olan tüm hastaları evlerine gönderiyoruz. Bu sürede irtibatta olacağız. Sadece Fatih Terim için değil bu durum tüm hastalar için geçerli. Herhangi bir şikayeti olduğunda tekrar hastaneye başvuracak. Hocanın öksürüğü geçti. Evde izolasyon çok önemli."dedi.

Instagram hesabından bir paylaşım yapan Fatih Terim şu ifadeleri kullandı;

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Tüm dünyanın geçtiği bir sınav bu... Kimimiz virüsle, kimimiz sabırla, kimimiz akıl ve izanla sınanıyoruz. Allah, herkesin sınavını, kalbine göre versin... Ben, bu sınavdan çok şey öğrenerek çıkacağım. Daha çok kıymet bilecek, karantina süreci sonrası aileme ve sevdiklerime daha çok vakit ayıracağım. Ürettiğim, katkı sağladığım her şeyin bana daha çok huzur vermesini sağlayacağım. Daha çok affedeceğim, daha az üzülmeye çalışacağım. Hastane aşamasını tamamlayıp evimdeki aşamaya geçiyorum.

Bu süreçte başta Prof.Dr.Ferah Ece olmak üzere tüm Liv Hospital doktorlarına, çalışanlarına; desteğini, duasını eksik etmeyen büyüklerime, arkadaşlarıma, dostlarıma; oyuncu evlatlarıma ve yol arkadaşlarıma; başta kalbi sarı kırmızı atan canlarım olmak üzere tüm renklere gönül vermiş kardeşlerime; sabırla ve umutla yanımda olan aileme teşekkür ederim. Ne olur, imkanlarınız el verdiğince evinizde kalın ve kendinizi koruyup önlemlerinizi alın. Dün olduğu gibi bugünden sonra da ettiğim her duada, bu virüsle mücadele eden tüm savaşçılar ve hayatlarını, hayatlarımız için adayan tüm sağlık emekçileri olacak. Herkese elim kalbimde şükranlarımı sunuyorum...