Kayseri Erciyesspor futbolcularının büyük dramı

Kayseri Erciyesspor futbolcularının büyük dramı

{ title }

SONRAKİ VİDEO

Tarihi başarılarla dolu olan ve üst üste 4 yıl şampiyon olan Kayseri Erciyesspor, TFF 3'üncü Lig 2'nci Grup'ta dün oynanan maçta Diyarbekirspor'a 10-1 gibi farklı bir skor ile yenilerek Bölgesel Amatör Lig'e düşmesi kesinleşti. Karşılaşma sonrası Kayseri temsilcisinin otelde kalacak paraları olmadığı için Kayseri'den gece yola çıktıkları ve 10 saat süren yolculuktan sonra stada gelerek maç saatini otobüste bekledikleri ortaya çıktı.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

TFF 3'üncü Lig 2'nci Grup'ta dün Diyarbekirspor'a 10-1 gibi farklı bir skor ile yenilerek Amatör lige düşmesi kesinleşen Kayseri Erciyesspor'un otelde kalacak paraları olmadığı için Kayseri'den gece yola çıktıkları ve 10 saat süren yolculuktan sonra stada gelerek maç saatini otobüste bekledikleri ortaya çıktı.

Türkiye'yi UEFA Kupası'nda 2007 yılında temsil eden, Süper ligden 2014-2015 sezonunda düştükten sonra peş peşe küme düşüp bu yılda Amatör Lig'e düşen Kayseri Erciyesspor'lu futbolcular, Diyarbakır'daki maçtan sonra gözyaşlarını tutamadı.

Maçtan önce rakip futbolcuları kahvaltıda ağırlayan Diyarbekirspor, maçtan sonra da ağlayan futbolcuları teselli ettikten sonra yemeğe götürüp kentten uğurladı. 

Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber