San Jose Earthquakes - Club America: 1-2 (Maç Özeti)

San Jose Earthquakes - Club America: 1-2 (Maç Özeti)

{ title }

SONRAKİ VİDEO

Avrupa futbolunun önde gelen kulüplerinin de mücadele ettiği, 2015 Uluslararası Şampiyonlar Kupası'nın ikinci maçında Meksika ekibi Club America, ABD'nin San Jose Earthquakes takımını 2-1 mağlup etti.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Uluslararası Şampiyonlar Kupası'nda Kuzey Amerika bölümünün ikinci maçında, ABD'nin Kaliforniya eyaletindeki San Jose kentinde bulunan Avaya Stadı'nda San Jose Earthquakes ile Club America karşılaştı.

San Jose Earthquakes, 24. dakikada Clarence Goodson ile bulduğu golle 1-0 öne geçti. İlk yarının uzatma dakikalarında sahada münakaşa eden San Jose Earthquakes'den Sanna Nyassi, Club America'dan ise Paolo Goltz hakem tarafından doğrudan kırmızı kartla cezalandırılarak takımlarını 10'ar kişi bıraktı.

Libertadores: River Plate - Guarani: 2-0

İkinci yarıda daha atak bir futbol sergileyen Club America, 76. dakikada Andres Andrade, 83'de Francisco Rivera ile fileleri havalandırarak mücadeleden 2-1 galip ayrıldı.

Bu yıl formatında değişikliğe gidilen Uluslararası Şampiyonlar Kupası, Kuzey Amerika-Avrupa, Çin ve Avustralya olmak üzere 3 farklı turnuva olarak düzenleniyor. Turnuvaya, aralarında İngiltere'den Manchester United, Chelsea ve Manchester City, İspanya'dan Barcelona ve Real Madrid, İtalya'dan Milan, Inter, Roma ve Fiorentina, Fransa'dan Paris Saint-Germain (PSG) ve Portekiz'den Benfica gibi Avrupa futbolunun önden gelen kulüpleri de katılıyor.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber