Yeni Come to Beşiktaş videosunda sürpriz misafir

  1. Spor
  2. Futbol
Video: Yeni Come to Beşiktaş videosunda sürpriz misafir
<a class="in-news-link" href="/besiktas" target="_blank" title="Beşiktaş haberleri">Beşiktaş</a>, Şilili savunma oyuncusu Gary Medel transferini 'Come to Beşiktaş' videosuyla duyurdu. Beşiktaş'ın kendine has bir üslupla hazırladığı videoda Atiba'nın oğlu Noah da yer aldı.

Beşiktaş, Şilili savunma oyuncusu Gary Medel transferini 'Come to Beşiktaş' videosuyla duyurdu. Beşiktaş'ın kendine has bir üslupla hazırladığı videoda Atiba'nın oğlu Noah da yer aldı.

Beşiktaş Kulübü, Şilili futbolcu Gary Medel'in transfer edildiğini sosyal medya hesabından paylaştığı video ile açıkladı.

Siyah-beyazlı kulübün Twitter hesabında paylaşılan, taraftarlar arasında son günlerin moda sloganı olan "Come to Beşiktaş" videosuyla Medel'in kadroya dahil edildiği duyuruldu. 

Hazırlanan videoda, Şilili futbolcuyu siyah-beyazlı takıma çağıran isim Beşiktaş'ın Sunderland'den kadrosuna kattığı Jeremain Lens ve Atiba Hutchinson'ın oğlu Noah Hutchinson oldu. İkilinin Medel'i telefonla aradığı ve "Come to Beşiktaş (Beşiktaş'a gel)" dediği, Şilili oyuncunun ise "I'm coming to Beşiktaş (Beşiktaş'a geliyorum)" yanıtı verdiği görüldü.

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS