İnstagram Hesap Silme - İnstagram Hesabı Nasıl Kalıcı Olarak Silinir?

İnstagram Hesap Silme - İnstagram Hesabı Nasıl Kalıcı Olarak Silinir?

Instagram silme linki ile Instagram silme yöntemi hemen her gün en çok araştırılanlar arasında yer alıyor. Hayatımızın vazgeçilmezi olan internet beraberinde sosyal medyaya talebi de getiriyor. Son araştırmalara göre Türkiye’de yaklaşık 50 milyon internet kullanıcısının sosyal medya hesabı var. Bu ilgiye rağmen sosyal medyaya bir süre ara vermek isteyenler de var. Sosyal medyaya veda edeceklerin araştırmaları arasında Instagram silme linki ve Instagram dondurma yöntemi ilk sıralarda yer alıyor. İşte, en kısa yoldan Instagram silme ve dondurma yöntemi…

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

We are social tarafından geçtiğimiz yıllarda yapılan araştırma sonucuna göre Türkiye'de 2017 yılda sosyal medya kullananların oranı %14 arttı. 6 milyon kişi sosyal medya hesabı açtı. O araştırmanın detaylarını CNN TÜRK Muhabiri Fulya Öztürk vatandaşlarla konuştu.

Öte yandan internetin hayatımızda yaygınlaşması sosyal medyaya olan talebi de beraberinde getirdi. Özellikle akıllı telefonların gündelik yaşantımıza girmesi ve yaygınlaşmasıyla birlikte sosyal medya da hayatımızın bir parçası haline geldi. Sosyal medya platformları arasında en çok tercih edilenler listesi yapılacak olsa kuşkusuz Instagram bu listenin üst sıralarında yer alır. Instagram hesabı açan ancak daha sonra bu hesabını kapatmak isteyen kullanıcıların araştırma konuları arasında ise ilk sıralarda Instagram silme linki ve Instagram dondurma yöntemi bulunuyor. Sizler Instagram dondurma yöntemi ve Instagram silme linkini haberimizde derledik. İşte, en kısa yoldan Instagram silme ve dondurma yöntemi...

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

INSTAGRAM KALICI HESAP SİLME LİNKİ İÇİN TIKLAYIN

Instagram hesabını kalıcı olarak silmek:

  1. Hesabını Sil sayfasına gidin. Instagram internet sitesine giriş yapmadıysanız, öncelikle giriş yapmanız istenir. Hesabınızı Instagram uygulamasının içinden silemezsiniz.
  2. Hesabını neden siliyorsun? sorusunun yanındaki açılır menüden bir seçim yapın ve şifrenizi tekrar girin. Hesabınızı kalıcı olarak silme seçeneği, sadece menüden bir neden seçtiğinizde görünür.
  3. Hesabımı kalıcı olarak sil'e tıklayın veya dokunun.
  4. Farklı bir hesabı silmek istiyorsanız, Hesabını Sil sayfasının sağ üst köşesindeki kullanıcı adına tıklayın, kullanıcı adının yanındaki  simgesine dokunun/tıklayın ve Çıkış Yap'ı seçin. Silmek istediğiniz hesapla tekrar giriş yapın ve yukarıdaki talimatları izleyin.
  5. Güvenlik nedenleriyle, bir hesabı sizin için silemiyoruz. Hesabınızı silmek için hesabınıza giriş yapabiliyor olmalısınız. Şifrenizi veya kullanıcı adınızı hatırlayamıyorsanız, giriş yapmakla ilgili bazı ipuçlarına bakabilirsiniz.

INSTAGRAM SİLME LİNKİ İÇİN TIKLAYIN