AK Parti’de slogan değişmeyecek

AK Parti’de slogan değişmeyecek

{ title }

SONRAKİ VİDEO

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 28 Mayıs'ta yapılacak İkinci Tur Cumhurbaşkanlığı Seçimleri için deprem bölgesinden başlayarak bir dizi il ziyareti yapacak. Erdoğan'ın eş zamanlı olarak televizyon yayınlarına da ağırlık vermesi bekleniyor.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Cumhurbaşkanı, il ziyaretlerine deprem bölgesi ile başlayacak. Ankara ve İstanbul’da ilçe ziyaretleri yapılacak. Televizyon programları da sürecek.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 28 Mayıs’ta gerçekleştirilecek Cumhurbaşkanlığı Seçimi’nin 2. Turu çalışmaları kapsamında deprem bölgesine gidecek. Seçim sonuçlarının ardından depremzedelere dönük ithamlara tepki gösteren Erdoğan, ziyaretlerine buradan başlayarak mesaj vermiş olacak. 2. turun yol haritasını CNN TÜRK yayınında AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ anlattı. “Doğruluk üzerine inşa ettik sloganımızı, doğru adamla devam, doğruluk üzerine devam edeceğiz.”

AK Parti’de slogan değişmeyecek

Cumhurbaşkanı, büyükşehirlerle de yakından ilgilenecek. Hem büyükşehirlerin il teşkilatlarına özel mesajları olacak hem de büyükşehirlerde ilçe mitingleri yapacak. Ankara ve İstanbul’a ağırlık verilecek.

Erdoğan’ın 2. turda daha kapsayıcı bir dil kullanması da bekleniyor. Eleştirilerinin muhalefetin tümüne yönelik değil, Kılıçdaroğlu’na dönük olması bekleniyor. Milletvekili seçilen bakanların durumu da AK Parti’nin gündeminde. Yeni sistemde bakanlık ile vekillik görevinin aynı anda yürütülemiyor olması nedeniyle yeni duruma çözüm yolu aranıyor. Bakanların durumunun tartışmalara neden olması istenmiyor.

Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber