hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Ankara'da minder fabrikasında yangın: 2 ölü

  Ankara'nın Yenimahalle ilçesi GER-SAN Sanayi Sitesi'nde bulunan sünger fabrikasındaki yangında 2 işçi hayatını kaybetti. Fabrikada çalışan ve kimliği belirlenemeyen işçinin cesedi, yapılan incelemenin ardından adli tıp kurumuna kaldırıldı. Yangına müdahale sırasında 1 itfaiye eri de dumandan etkilendi. Dumandan etkilenen kişi sayısı 5'e çıktı. Yangın, ekiplerin çalışmalarıyla saat 14.30'da kontrol altına alındı. Soğutma çalışmaları devam eden yangınla ilgili soruşturma başlatıldı.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Başkent'te bir sünger fabrikasında yangın çıktı. Gökyüzünü kapkara bulutlar sardı. Güçlükle söndürülen yangının ardından fabrikadan geriye bu görüntüler kaldı.

  Ankarada minder fabrikasında yangın: 2 ölü

  Yangın, Yenimahalle ilçesindeki Ger-San Sanayi Sitesi’ndeki bir sünger imalathanesinde çıktı. Henüz nedeni belirlenemeyen olayda, alevler kısa sürede büyüyerek 3 katlı binanın tamamını sardı.

  Bölgedeki esnafın, itfaiye ve sağlık ekiplerine ihbarda bulunmasının ardından çok sayıda ekip, yangının çıktığı olay yerine sevk edildi. Polis ekipleri ise alevlerin diğer iş yerlerine sıçraması ihtimali üzerine, önce sünger fabrikasına yakın işletmelerin tahliyesini sağladı. Ardından da fabrikaya giriş yapan tüm sokaklarda güvenlik koridoru oluşturuldu.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Ankarada minder fabrikasında yangın: 2 ölü

  İtfaiye ekibinin saatlerce süren müdahalesinin ardından yangın güçlükle söndürülebildi. Yangına müdahale sırasında içeride olan yabancı uyruklu bir işçinin yakınları sinir krizi geçirdi. İşçinin yakınlarından biri, bir ara güvenlik koridorunu aşarak yangın çıkan fabrikaya doğru yöneldi. Ancak ekipler tarafından durdurularak güvenlik şeridi dışına çıkarıldı.

  Sünger fabrikasında çıkan yangında 2 işçi hayatını kaybetti. Fabrikada çalışan işçilerin cansız bedenleri, yapılan incelemelerin ardından Adli Tıp Kurumu’na kaldırıldı. Yangına müdahale sırasında 1'i itfaiye eri toplam 5 kişi ise dumandan etkilendi.

  Ankarada minder fabrikasında yangın: 2 ölü

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow