hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Ankara'yı bir kez daha sel ve dolu vurdu

  { title }

  SONRAKİ VİDEO

  Başkent Ankara bir kez daha sel ve doluya teslim oldu. Şiddetli sağanak bu kez Keçiören ilçesini etkisi altına aldı. Yollar göle döndü hem araçlar hem de yayalar mahsur kaldı.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Yol kenarları beyaza büründü. Caddeler, sokaklar göle döndü. Hem araçlar hem de yayalar mahsur kaldı. Başkent Ankara'yı bir kez daha sağanak ve dolu vurdu, filmleri aratmayan görüntüler meydana geldi.

  Son yağışta Etimesgut ilçesini vuran selin adresi bu kez Keçiören ilçesiydi. Araçlar yarıya kadar suya gömüldü. Sağanak, ilçenin en işlek caddesindeki şelaleden akan su ile birleşti. Suyla dolan köprü altında mahsur kalan bir sürücü, aracının üzerine çıkıp kurtulmayı bekledi. Keçiören Belediyesi ve Nüfus Müdürlüğü'nün bahçesi de yağışa teslim oldu.

  Ankarayı bir kez daha sel ve dolu vurdu

  Bir halı sahayı da su bastı. Sahadaki çocuklar dışarı çıkarıldı. Bir semt pazarı da sağanak yağıştan etkilendi. Pazarın kurulduğu caddeyi basan su, önüne ne çıkarsa alıp götürdü. Pazarcı esnafı, zor anlar yaşadı.

  Sincan’da da sağanak sonrası su baskını yaşandı. Yollar kısa sürede su altında kalırken, araçlar ilerlemekte güçlük çekti. Göle dönen yolda bazı vatandaşlar araçlarının üzerine çıkarak kurtarılmayı bekledi.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow