Arda Turan-Berkay kavgasında hastanede neler yaşandı?

Video: Arda Turan-Berkay kavgasında hastanede neler yaşandı?
Başakşehirli Milli Futbolcu <a class="in-news-link" href="/arda-turan" target="_blank" title="Arda Turan haberleri">Arda Turan</a> ve şarkıcı Berkay Şahin arasında ne yaşandı? Herkesin merak ettiği sorunun yanıtı Kanal D Haber'de. İşte o gece bardan sonra hastanede yaşananlar. Emrullah Erdinç'in özel haberi...

Başakşehirli Milli Futbolcu Arda Turan ve şarkıcı Berkay Şahin arasında ne yaşandı? Herkesin merak ettiği sorunun yanıtı Kanal D Haber'de. İşte o gece bardan sonra hastanede yaşananlar. Emrullah Erdinç'in özel haberi...

Saatler 06:24’ü gösterirken Arda Turan hastaneye geldi. Yanında kardeşi Okan Turan vardı.

Kapıdan girişi sırasında, Arda'nın belindeki kabarıklık dikkat çekti. Bir eliyle, silah olduğu sanılan kabarıklığı tuttu. Diğer eliyle de perdelemeye çalıştı. İkili seri adımlarla içeri girdi.

Tam iki dakika sonra, kameranın saati 06 26: 31'i gösterirken, Berkay Şahin ve Arda Turan, hastanenin check up servisinde kadraja girdi.

İkili bir koltuğa oturdu. Sohbet etmeye başladı. Arda verdiği ifadeye göre, özür diledi. Berkay’ın eşiyle ilgili bir yanlış anlaşılma olduğunu söyledi. O sırada hastane personeli de, içeçek servisi yaptı.

Silha defalarca el değiştirdi

Tam 18 dakika sonra, saatler 06:44:01'i gösterirken, Berkay ve Arda arasındaki tartışma hararetlendi. Arda ifadesinde belirttiği gibi, yanında getirdiği silahı, namlusuna mermi sürerek sehpanın üstüne attı, "Bana inanmıyorsan bu silahla istediğini yapabilirsin" dedi.

Şarkıcı Berkay, o silahı sehpadan aldı. "Daha fazla rezilliğe gerek yok" diyerek yanlarındaki koltuğun üstüne attı. Silah defalarca koltukta yer değiştirdi. Saatler 06:47:51'i gösterirken, şarkıcı Berkay ifadesine göre Arda'ya hatalı olduğunu ve özür dilemesi gerektiğini söyledi.

Bunun üstüne Arda sinirlendi. Silahı bir kez daha aldı. Ve yere tek el ateş etti. İkili o sırada yalnızdı. Kameranın da kör noktasındaydı. Yerden seken mermi, hastane içindeki bir printer'e saplandı. Silah sesine rağmen, odaya kimse gelmedi.

Ancak Berkay ile arda arasındaki tartışma bir kez daha hararetlendi. Yaklaşık 5 dakika boyunca tartışan ikili, yine geldikleri yoldan birlikte yürüyerek, hastanenin check up servisinden çıktı.

Saatler 07:07'yi gösterirken, Arda kalabalık bir grupla birlikte hastanenin acil servis kapısında görüldü. O grubun içinde olan şarkıcı Murat Dalkılıç da kolunu Arda Turan'ın omzuna attı. Hastaneden çıkış yaptı.

Berkay ise yanında koruması ve hastane görevlileri ile birlikte check up servisine geri döndü. Arda'nın ateş ettiği yeri gösterdi. Onlarla birlikte merminin kovanını aradı. O kovan daha sonra polisin olay yerinde yaptığı incelemede bulundu.

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS