hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Ataşehir'de kaldırımda yürüyen kadına saldıran şüpheliye hapis istemi

  { title }

  SONRAKİ VİDEO

  Kaldırımda yürürken çarptığı kadını darp ettiği gerekçesiyle tutuklanan şüpheli hakkında, "kasten yaralama" suçundan 1 yıla kadar hapis cezası istemiyle iddianame hazırlandı.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Kaldırımda çarptığı A.Ç'yi daha sonra dönüp darp ettiği gerekçesiyle gözaltına alınan ve tutuklanmasına karar verilen tıp fakültesi öğrencisi Hakan D. hakkında yürütülen soruşturma tamamlandı.

  Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı'nca hazırlanan iddianamede, şüpheli Hakan D'nin olay tarihinde şikayetçi A.Ç'yi yumruk atmak suretiyle yaraladığı anlatıldı.

  Ataşehir saldırganı tutuklandı

  Şikayetçi A.Ç'nin doktor raporua göre, hayati tehlikeye sokmaksızın basit tıbbi müdahale ile giderilebilecek ölçüde hafif şekilde yaralandığı belirtilen iddianamede, A.Çnin şüpheli ile uzlaşmak istemediği ve şikayetçi olduğu, yapılan soruşturma kapsamında İstanbul Anadolu Adli Tıp Şube Müdürlüğü'nün şüpheli Hakan D'nin ceza ehliyetinin tam olduğunu bildirdiği ifade edildi.

  Ataşehir’de bir kadını yumruklayan saldırganın ağabeyi konuştu

  İddianamede, şüpheli Hakan D'nin bu kapsamda "basit tıbbi müdahale ile gideribelicek ölçüde kasten yaralama" suçundan 4 aydan 1 yıla kadar hapisle cezalandırılması istendi.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  İddianame, değerlendirilmek üzere 57. Asliye Ceza Mahkemesine gönderildi.

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow