Ayaş'ta kameramanın ani ölümü

Ayaş'ta kameramanın ani ölümü

Ankara'nın Ayaş ilçesinden akıllara durgunluk veren bir ölüm haberi geldi. İddiaya göre kar yağışı nedeniyle Ayaş'tan Ankara'ya gelmesine izin verilmeyen eski bir kameraman Yılmaz Koçyılmaz, polisle tartıştı. 15 dakika sonra da fenalaşıp hayatını kaybetti. O anlarda yanında olan arkadaşı olup biteni CNN TÜRK'e anlattı.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Koçyılmaz arkadaşı Erdoğan Yıldız ile Ayaş'tan Ankara'ya geliyordu ama polis kar yağışı nedeniyle geçmelerine izin vermedi. 30 dakika beklediler, iddiaya göre Koçyılmaz "Yola devam edebiliriz aracımız uygun" demek için otomobilinden inip polis aracına gitti.

Koçyılmaz fenalaştı, arkadaşı Erdoğan Yıldız'ın iddiasına göre tansiyonu yükseldi. Olay sırasında yanında bulunan arkadaşı Yıldız, polis memuru ile biraz konuştuktan sonra polis memurunun araçtan inerek Koçyılmaz'ı iteklediğini ve o arada hemen kelepçelediğini belirterek, "Polis aracının en arka yere nezaret kısmına koymaya çalıştılar, O da tansiyon hastası olduğunu söyledi daha sonra arka koltuklara aldılar. Kelepçeliydi daha sonra kelepçesini çözdüler" dedi. 

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

CHP'li Umut Oran Koçyılmaz'ın ölümünü Meclis'e taşıdı, İçişleri Bakanı'na ölümün sorumlusunu sordu.

Toprağa verildi

Koçyılmaz'ın cenazesi, ikindi vakti kılınan namazın ardından Karşıyaka Mezarlığı'nda defnedildi. Cenaze törenine, Koçyılmaz'ın ailesi, yakınları ve basın mensupları katıldı. 

AK Partili meclis üyesinin oğlundan hemşireye dayak iddiası 

Tekin Ağırman'a saldırı kamerada