Başbakan Yıldırım: CHP lideri her seferinde şapa oturdu

Video: Başbakan Yıldırım: CHP lideri her seferinde şapa oturdu

Başbakan Binali Yıldırım, Kılıçdaroğlu'na sert sözlerle yüklendi. Cumhurbaşkanının itibarını zedeleyebileceğini düşünüyor ama bu mümkün değil dedi.

Yalan yanlış belgelerle aklı sıra akrabalar üzerinden Cumhurbaşkanımızı zedeleyeceğini sanıyor. Kılıçdaroğlu daha önce de aynı şeyi denemiş her zaman da şapa oturmuştur. Bu açıklamaların ardından hemen suçladığı insanların avukatları, bu iddiayı ispata davet etmiş, elindeki bilgi ve belgeleri hemen savcılığa iletmesini ve yazılı görsel medyaya vermesini istemiştir. Aradan 24 saat geçmesine rağmen büyük büyük iddialar etmesine rağmen ses seda çıkmadı. Kılıçdaroğlu bu çıkışı ile aklı sıra Cumhurbaşkanımızın itibarını zedeleyeceğini sanıyor ama çok yanılıyor. Cumhurbaşkanımız bu ülkeye hizmet etmek için gecesini gündüzüne katmış millet sevdalısı bir insandır. Senin yalanlarınla bu sevgi bir gram bile azalmaz. 


Aslında sen Cumhurbaşkanımıza yönelik yalan yanlış iddialarla yapmaya çalıştığın şey çok açıktır; son günlerde ülkemiz aleyhine başlatılan küresel kara propaganda yapanların değirmenine su taşımaktan başka hiçbir amaca hizmet etmediğin açık ve seçik ortadadır.


Sayın Cumhurbaşkanımız 15 yılda 12 seçim geçirdi, bütün bu itibar suikastlarına karşı mücadele ede ede her seferinde de milletin desteğini arttırarak bugüne geldi. 2009'dan beri iş başındasın, hangi seçimi kazandın? Bu itiraflar seçim kazanmaya yetmiyor. 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS