Bir darbe de sigorta şirketinden

Bir darbe de sigorta şirketinden

{ title }

SONRAKİ VİDEO

Johnny Depp ile dava sürecinden hüsranla ayrılan Amber Heard'e bir darbe de sigorta şirketinden geldi. Ünlü oyuncunun şirketi, Heard'ün çarptırıldığı tazminatın bir kısmını ödemeyi "iftira ve kötü niyet" gerekçesiyle reddetti.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Tüm dünyanın yakından takip ettiği davayı kaybeden Amber Heard e bir darbe de sigorta şirketinden geldi. Sigorta şirketi, Heard’ün üstüne düşen tazminatın bir kısmının ödenmesini reddetti.

Kısa bir süre evli kaldığı Johnny Depp ile geçen aylarda sonlanan dava sürecinde aleyhine karar çıkan Heard, zor günler geçirmeye devam ediyor. Mahkeme, Heard’ün Depp’e 8,3 milyon dolar tazminat ödemesine hükmetmişti. Sigorta şirketi, Heard’ün iftirasının kasıtlı ve kötü niyetli olduğu gerekçesiyle, tazminatın bir kısmını ödemeyeceğini belirtti. Aktristin avukatlarıysa dava sürecinin adil olmadığını ve sigorta şirketinin üstüne düşen ödemeyi yapması gerektiğini savundu.

Ünlü oyuncu Alec Baldwın’in çekim sırasında kullandığı silah ateş almış, kurşun isabet eden görüntü yönetmeni hayatını kaybetmişti. Filmin prodüksiyon ekibi olayın bir kaza olduğunu açıkladı ve çekimler durdu. Prodüksiyonu kapsayan sigorta poliçesinin 6 milyon dolar ile sınırlı olduğu, kazadan sonra öğrenildi.

 

 

 

Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber