hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Bir sahte doktor da Mersin'de

  "Sahte doktor" haberlerine bir yenisi daha eklendi. Mersin'de bir kişi, hastane görevlilerine kendini anestezi doktoru olarak tanıttı, önlük temin etmek için çocuk yoğun bakım ünitesine girmeye çalıştı. O sırada doktor olmadığı anlaşılarak yakalandı.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Sahte doktor, güvenlik görevlilerinin dikkatinden kaçamadı. Yakalandığındaysa kendisini "Doktorluğu merak ettiğim için yaptım" diye savundu.

  Mersin'de bir kişi Toroslar’daki bir hastaneye gitti. Hastane görevlilerine kendini anestezi doktoru olarak tanıttı. Çocuk yoğun bakım ünitesine girmeye çalıştı.

  Bir sahte doktor da Mersinde

  Güvenlik görevlileri onun hareketlerinden şüphelendi. Şüphelinin doktor olmadığını fark edince de polise haber verdiler. Kendini doktor olarak tanıtan kişi gözaltına alındı. İfadesinde, daha önce muayene olabilmek için gittiği hastanede, boş olan bir odadan doktor önlüğü aldığını, kendisini meslektaşı olarak tanıttığı doktora muayene olduğunu söyledi.

  Şüpheli "Daha sonra eve gittim, doktorluk mesleğini merak ettim. Hastaneye yeniden gidip böyle bir yola başvurdum" dedi. Şüphelinin sorgusu devam ediyor.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow