Bonzai'den sonra yeni tehlike!

  1. Türkiye
Video: Bonzai'den sonra yeni tehlike!
<a class="in-news-link" href="/istanbul" target="_blank" title="İstanbul haberleri">İstanbul</a> Bakırköy'de, uyuşturucu operasyonu vardı. Operasyonda piyasa değeri 300 bin Türk Lirası olan, esrardan 20 kat daha tehlikeli olan "Skunk" isimli uyuşturucu madde ele geçirildi. 3 şüpheli tutuklandı. Şüpheli firari ise aranıyor.

İstanbul Bakırköy'de, uyuşturucu operasyonu vardı. Operasyonda piyasa değeri 300 bin Türk Lirası olan, esrardan 20 kat daha tehlikeli olan "Skunk" isimli uyuşturucu madde ele geçirildi. 3 şüpheli tutuklandı. Şüpheli firari ise aranıyor.

Bonzaiden sonra yeni tehlike skunk. Esrardan tam 20 kat daha tehlikeli ve hızla yayılıyor. Güvenlik güçleri bu yeni uyuşturucuya yönelik yeni bir operasyon düzenledi. Koku yaymasın, dedektör köpekler tarafından bulunamasın diye, özel vakumlu poşetlere gizlenmişti. Ancak zehir tacirleri yakalanmaktan kurtulamadı.

İstanbul İl Jandarma Komutanlığı, ihbar üzerine harekete geçti. Hedefte Bakırköy'deki bir adres vardı. Şüpheliler daha operasyonun en başında kıskıvrak yakalandı. Ev didik didik arandı. Zehir tacirlerinin, yurt dışından Türkiye'ye soktuğu uyuşturucu bulundu. Ele geçirilen uyuşturucu miktarı 11 kilo, piyasa değeri ise 300 bin Türk Lirası'ydı. 3 şüpheli gözaltına alındı. Arnavutluk vatandaşı olan şüphelinin, diğerleriyle sosyal medya üzerinden irtibata geçtiği ortaya çıktı. Zanlılar, mahkemede tutuklandı. 1 şüpheli ise firari.

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS